Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
@İrfan B O konuda yapabileceğim bir şey yok inan, uyardım zaten bir daha yapılmaması gerektiği hakkında, herkes pişman.
Yahu, adamin yetkisi "sozde" alindiktan sonra gelip sacma sapan konu kilitledi. Sevdigim biri ama ciddiyetten cok uzak.

"Üye olarak ciddiye alınmamak" lafınız da bence ilginç, aklımdaki moderatörlerden birisi de sizdiniz zira. (y)
Bu bir sey degistirmiyor. Elestrim ciddiye alinmadi. Karsimda -dunden beri- bir yetkiliyi ilk kez goruyorum. Sen yazmasaydin, konu havada kalacakti yine.

Birkac gun once seni bu moderasyon konusunda ustunkoru de olsa uyarmistim, ifade bile atmamistin. O yaptigim elestride hakli ciktigim icin bu konuda bu tartisma yasandi. Yine maalesef ayni duruma geliyoruz: "Elestrim ciddiye alinmadi.".

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Eleştirileriniz dikkate alınıyor.

@İrfan B bu konuda sana hak veriyorum. Normalde ciddi biri olmasam da görev sürecimde olabildiğince ciddi olmaya çalışıyorum. Yönetimde de bu durumu belirttim.

Son düzenleme:

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Bak, benim forumla ilgili mesajlarima bakarsan hep bu forumun iyiligi icin moderasyonun bastan duzenlemesi gerektigini dilimden tuy bitene kadar soyledigimi gorursun.
Moderasyonda herhangi bir sorun şu an için göremiyorum açıkçası.
Ciddiyet konusunda arkadaşları uyardım, umarım düzeltilir.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Açıktan ve kırıcı yapanlar zaten saygısız insanlar. Takma bence, buradaki moderatörler de iyi. Daha yeni açılan forumu öldürmek, yeni doğan bir bebeğin matematik yapamamasına sinirlenip eleştirmek gibi.
Cunku normal elestirilerimin dikkate alindigindan bile emin degilim, ki zaten kimseye hakaret etmedim, kirmadim. Moderasyondan birisi kirildiysa ozur dilerim ama kirilacak insanlar oldugunu sanmiyorum.
@İrfan B O konuda yapabileceğim bir şey yok inan, uyardım zaten bir daha yapılmaması gerektiği hakkında, herkes pişman. :(
Bu mesaji cidden sen mi yaziyorsun? Ilginc.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Cunku normal elestirilerimin dikkate alindigindan bile emin degilim, ki zaten kimseye hakaret etmedim, kirmadim. Moderasyondan birisi kirildiysa ozur dilerim ama kirilacak insanlar oldugunu sanmiyorum.

Herkes ciddi olma konusunda hemfikir. Benzer bir olay olursa artık gereği yapılacak.

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460

Ben size hitap etmedim hocam. Sizin yaptığınız eleştirileri biliyorum, yerine göre haklısınız. Daha farklı "eleştirmenlere" idi lafım.
Zaten moderasyon gibi bir ekibinde eleştirilere göz yumması lazım.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Boş yapma konusunu tartışma konusuna çevirmişsiniz ne yalan söyleyeyim.
Konu kilitlenmeseydi, cevrilmezdi. Burada o kadar seyden bahsedildi, sen konuyu tartismaya cevirmissiniz diyorsun. Neyse dediklerimi tekrarca dile getirmem zaten bir sey ifade etmiyor. Umarim bir gun "forum" olabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube