Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yüksek RPM

Gold Sample
İfade skoru
946
Düzgün adamları topladınız, yine de forumu adam edemediniz ha?

İlginç, ben tartışma çıkmaz diye düşünüyordum da, böyle değilmiş.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Düzgün adamları topladınız, yine de forumu adam edemediniz ha?

İlginç, ben tartışma çıkmaz diye düşünüyordum da, böyle değilmiş.
Düzgün insanlar iyi anlaşabilir demek değil. Herkes karşıt görüşe sahip olunca böyle oluyor.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Sadece eğlenmek için girdim buraya, çıkan tartışmalar umrumda değil açıkçası.

Neyse, kolay gelsin size.
Tartışmalar her türlü çıkacak zaten. Bizim de pek umrumuzda değil açıkçası. Kin kusmak yerine öneri yapanlar olursa dikkate alırız tabii. (y)

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Sadece eğlenmek için girdim buraya, çıkan tartışmalar umrumda değil açıkçası.

Neyse, kolay gelsin size.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

?
Takiliyorum, sen takilma bana. Yoksa cumlen dogru. :ROFLMAO:

"Doğukan aldı o moderatörleri!" diyen arkadaşın hiç moderatör olduğunu hatırlamıyorum açıkçası, vahiy mi gelmiş?
@Apaçi Atçı ve @tufanbaba123 zaten önce almayı düşündüğümüz kişilerdi.
Yanlis bilgilendirmeden bas uyariyi o zaman, adam yanlis bilgi veriyor. :ROFLMAO:

Tartışmalar her türlü çıkacak zaten. Bizim de pek umrumuzda değil açıkçası. Kin kusmak yerine öneri yapanlar olursa dikkate alırız tabii. (y)
Dikkate alman icin ne yapmam gerekti cok merak ediyorum, veya diger arkadaslarin.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
@Arsenik neyi dikkate almadım ki? Hepsini okudum, katıldığım yerler de var. Oylamayla 2 kişiyi alacağız akşam. Başka bir önerin varsa söyle.
@Muhammed Ali dedigi gibi, yonetici olabilir. En azindan simdilik "yoneticilik" yapabilecek seviyede olan tek kisi. Onerilerim, bu kadar. Bu arada kalbini kirdiysam kusura bakma, dun sinirliydim biraz.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
@Arsenik neyi dikkate almadım ki? Hepsini okudum, katıldığım yerler de var. Oylamayla 2 kişiyi alacağız akşam. Başka bir önerin varsa söyle.
Sorun oylama zaten? Herkes birbirini tanıyor, ben tanıdığım, sevdiğim ve kendimi yakın gördüğüm adamın mod olmasını isterim. Herkes de öyle ister, böyle olunca da doğru düzgün işler çıkmaz ortaya.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Öneriler dikkate alınıyor, sadece birilerine giydirmeye çalıştığınızda tezinizin inanılabilirliği azalıyor, haberiniz olsun.
Kusura bakma ama, bu kadar ciddiyetsizlige giydirmemem mumkun degildi.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Sorun oylama zaten? Herkes birbirini tanıyor, ben tanıdığım, sevdiğim ve kendimi yakın gördüğüm adamın mod olmasını isterim. Herkes de öyle ister, böyle olunca da doğru düzgün işler çıkmaz ortaya.
Alacağız derken görevden alacağız. Kendi aramızda oylama yapıp alacağız. Daha ne mod alacağız bir sürü kişi var zaten.

18

Platinum Sample
İfade skoru
5.115
Şu gizli mod bilmem nesi epica ile alakalı. Hakan forumda bile değildi sanırım. Şu konuyu da saldım artık onaylayan onaylar. Karışmıyorum ben. :d O değil de cfranko iyi yakalanmış onaylanmayan konuya reaksiyon atmaktan. :ROFLMAO:
Benimle alakalı değil, gizli moderatör rolünü ben oluşturmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube