Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Sanki forumda bulunan düzen altüst olmuş, her şey berbat edilmiş ve çaresi yokmuş gibi davranıyorsunuz. Tabii ki hatalar olacak, önemli olan karşı tarafın bunu hata olarak görüp görmemesi ve ona göre hata ise bundan ders çıkarması. Üstesinden gelinemeyecek şeyler değil.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Gizli modlar, gormus oyunun sonunu sen rahat ol.
Gizli değil açık her yoruma pentium beğeni atıyor :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sanki forumda bulunan düzen altüst olmuş, her şey berbat edilmiş ve çaresi yokmuş gibi davranıyorsunuz. Tabii ki hatalar olacak, önemli olan karşı tarafın bunu hata olarak görüp görmemesi ve ona göre hata ise bundan ders çıkarması. Üstesinden gelinemeyecek şeyler değil.
Aynen öyle.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Hmm, daha ne hata olabilir. 50 kisiye, 8-9 moderator var. Moderatorler adamin profili kapali oldugu halde mesaj yazarak dalga geciyor. Acik acik soyledigimiz seylere, sanki sosyal deney yapmak bi' marifetmis gibi cikip sosyal deney yaptik diyorlar. Hakan'in ciddiyim demesine ragmen, diger yoneticinin gizli mod olayindan haberi yok. DC sunucusunda miyiz? Forum mu?

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Sanki forumda bulunan düzen altüst olmuş, her şey berbat edilmiş ve çaresi yokmuş gibi davranıyorsunuz. Tabii ki hatalar olacak, önemli olan karşı tarafın bunu hata olarak görüp görmemesi ve ona göre hata ise bundan ders çıkarması.
Hata olmasina kizmiyorum. Ciddiyetsizlige kiziyorum. Su kadar elestri yapildi, bir tane cevap gelmedi.

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Hmm, daha ne hata olabilir. 50 kisiye, 8-9 moderator var. Moderatorler adamin profili kapali oldugu halde mesaj yazarak dalga geciyor. Acik acik soyledigimiz seylere, sanki sosyal deney yapmak bi' marifetmis gibi cikip sosyal deney yaptik diyorlar. Hakan'in ciddiyim demesine ragmen, diger yoneticinin gizli mod olayindan haberi yok. DC sunucusunda miyiz? Forum mu?
Ben de şunu diyorum; üstesinden gelinemeyecek şeyler değil. Doğru dürüst eleştiri yapmak yerine adamın üstüne gidiyorsunuz, çekip gitse yeridir. Gerçekten forumun iyiliğini düşünüyorsanız yapmayın.

Son düzenleme:
KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ben de şunu diyorum; üstesinden gelinemeyecek şeyler değil. Doğru dürüst eleştiri yapmak yerine adamın üstüne gidiyorsunuz, çekip gitse yeridir. Gerçekten forumum iyiliğini düşünüyorsanız yapmayın.
Bak, benim forumla ilgili mesajlarima bakarsan hep bu forumun iyiligi icin moderasyonun bastan duzenlemesi gerektigini dilimden tuy bitene kadar soyledigimi gorursun. @Muhammed Ali'nin elestirilerine bak, benim dilimi agir buluyorsan.

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Bak, benim forumla ilgili mesajlarima bakarsan hep bu forumun iyiligi icin moderasyonun bastan duzenlemesi gerektigini dilimden tuy bitene kadar soyledigimi gorursun. @Muhammed Ali'nin elestirilerine bak, benim dilimi agir buluyorsan.
Hangi olayda hata gördüyseniz eleştirinizi yaparsanız geçersiniz. Bu şekilde davranınca “ben size demiştim, bak ne oldu” tarzında bir şey yaşanıyor. Bu da hoş değil.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Hangi olayda hata gördüyseniz eleştirinizi yaparsanız geçersiniz. Bu şekilde davranınca “ben size demiştim, bak ne oldu” tarzında bir şey yaşanıyor. Bu da hoş değil.
Neyse, senin acindan hakli olabilirsin. Ama bu benim dogruyu soyledigim gercegini degistirmez. Hakan'in cevabini sabah goruruz. Agir konusmus olabilirim, birilerini kirdiysam kusuruma bakmayin.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Olay zaten o. Yaptığım eleştri ciddiye alınmadı, durum şu an bu. Belki şimdi ciddiye alırlar diye, "Ben demiştim." olayına dönüyorum. Yine bir şey yok.

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Neyse, senin acindan hakli olabilirsin. Ama bu benim dogruyu soyledigim gercegini degistirmez. Hakan'in cevabini sabah goruruz. Agir konusmus olabilirim, birilerini kirdiysam kusuruma bakmayin.
Ben sizin eleştirdiğiniz şeylere katılıyorum zaten, bu gizli mod olayı vs. kesinlikle saçmalık bana göre. Sadece insanların üstüne gitmek istemiyorum, o kadar. Belkide bu benim zaafımdır. İyi geceler size.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Olay zaten o. Yaptığım eleştri ciddiye alınmadı, durum şu an bu. Belki şimdi ciddiye alırlar diye, "Ben demiştim." olayına dönüyorum. Yine bir şey yok.
Sabah düzgün bir açıklama yapılır umarım, iyi geceler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube