Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Benimle alakalı değil, gizli moderatör rolünü ben oluşturmadım.
O fikir kimindi ki? D******'ın galiba.

1617702118718.png

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Aha, yaptim tonla cozum onerisi iste. Sen sadece sert elestiri yaptigima bakiyorsun.
Neden bunu bana söylüyorsunuz, bana yüklüyorsunuz anlamış değilim. Önerileri dikkate almak, yapmak yöneticilerin isteğine kalmış. Ben sadece ileten ve düzeni sağlayan kişiyim.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Neden bunu bana söylüyorsunuz, bana yüklüyorsunuz anlamış değilim. Önerileri dikkate almak, yapmak yöneticilerin isteğine kalmış. Ben sadece ileten ve düzeni sağlayan kişiyim.
Sana bir sey yuklemiyorum, sen kendine yukluyorsun.

• Beğen
İfadeler: 110

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Aha, yaptim tonla cozum onerisi iste. Sen sadece sert elestiri yaptigima bakiyorsun.
Buradaki hareketlerin tonla beteri Technopat'ta yapıldı, bir kişinin sesi çıkmadı affedersiniz. Ciddi ciddi linç girişiminde bulunarak 10 tane mod. konu onaylanmadan hahaha atıp dalga geçti.

Ama sonra Technopat çok iyi vs. yine. Burada fikirlerinize değer vererek hata mı yaptık diye düşünmeden edemiyorum. Technopat gibi "Yönetime iletildi." deyip hiçbir halt yapmasak da az eleştiri alırdık.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Buradaki hareketler tonla beteri Technopat'ta yapıldı, bir kişinin sesi çıkmadı affedersiniz. Ciddi ciddi linç girişiminde bulunarak 10 tane mod. konu onaylanmadan hahaha atıp dalga geçti.

Ama sonra Technopat çok iyi vs. yine. Burada fikirlerinize değerek hata mı yaptık diye düşünmeden edemiyorum. Technopat gibi "Yönetime iletildi." deyip hiçbir halt yapmasak da az eleştiri alırdık.
Ben TP'de boyle bir sey oldugunu gormedim. Gorseydim de bir sey degismeyecekti, tak diye ban yiyecektim. Onlarla senin farkin, senin hala bir marka olusturmaya calisiyorken onlarin zaten bir marka olusu. Sen dogru hareket yaptin da ne zaman seni desteklemeyecegimi soyledim?

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Çoğu üye bu yüzden bıraktı zaten. Biraz daha dikkatli bakmanızda fayda var.
Dedigim gibi, ben burada TP seviciligi yapmiyorum. Oyle bir sey olduysa, benim de fikrim belli. Sadece moderator arkadasimiz nedense cumlelerimi garip yerlere cekmekte israrci.

• Beğen
İfadeler: 110

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Benim oylamayla cikartacagim mod belli oldu.
Maalesef oylamayı herkese açık yaparsak yapabilecek kişileri değil de sevdiği kişileri seçmeyecek herkes. Ondan yönetim içinde anonim oylama yapacağız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube