Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Bazı mesajları okuyunca gerçekten gülüyorum, sadece gülüyorum.

TP'de bu konulardan onlarca, yüzlerce var. Eleştirinizi yapmadan önce bi' kontrol edin.
Gulmeye devam edebilirsin, israrla konuyu TP'ye cekmeyi seven sensin.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Lan kan gövdeyi götürüyor. O.O2
Bir sey oldugu yok.

110

Gold Sample
İfade skoru
476
Maalesef oylamayı herkese açık yaparsak yapabilecek kişileri değil de sevdiği kişileri seçmeyecek herkes. Ondan yönetim içinde anonim oylama yapacağız.
Yanlış bir yöntem. Moderatörler üyelere hizmet ediyor. Bu bağlamda hangi modlarin çıkarılacağına üyeler karar vermeli. 8 kişilik moderasyon ekibinin oyuyla 2 mod çıkartmak çok saçma.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Dedin ya "TP'de ben hiç görmedim." diye, ben de diyorum ki düzgün bir şekilde eleştirini yapmadan önce baksaydın.
Tamam, kendin soyluyorsun. Ben gormemisim ve boyle olaylar olmus. Ben TP cok iyi, mukemmel demiyorum zaten. Bununu elestiriyle bi' alakasi yok.

• Beğen
İfadeler: 110

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Yanlış bir yöntem. Moderatörler üyelere hizmet ediyor. Bu bağlamda hangi modlarin çıkarılacağına üyeler karar vermeli. 8 kişilik moderasyon ekibinin oyuyla 2 mod çıkartmak çok saçma.
O zaman moderatörleri de siz seçin?

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
O zaman moderatörleri de siz seçin?
Tabii ki biz seçmeyeceğiz, üyeler olarak tek isteğimiz doğru moderatör alımı, ve bundan sonra da olayların ciddi bir şekilde yürütülmesi. Temel mantık bu.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Tabii ki biz seçmeyeceğiz, üyeler olarak tek isteğimiz doğru moderatör alımı, ve bundan sonra da olayların ciddi bir şekilde yürütülmesi. Temel mantık bu.
O zaman arkadaşın dediği de saçmalık. Tabii ki üyeler seçmeyecek moderatörleri, bunun yanında tabii ki de kimin alınacağına onlar karar vermeyecek. Katılıyorum sana. (y)

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Moderatörleri üyelerin seçmesi başlı başına saçmalık. Bize gelen maillerde insanlar geçmişteki moderatörlüklerini, yaşlarını vb. şeyleri yazıyor. Üyelerin seçmesi için bunların halka açık bir şekilde yayınlanması lazım, ki bu etik değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube