Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Ben senle anlasamayacagim, sen hala mod diyip duruyorsun. Adam kurucu, sen modlar is basinda diyorsun.
Aynı şeyi diyoruz seninle, sen suçu Hakanda buluyorsun ben de kısmen Hakan da buluyorum, özelden konuştuk zaten bu durumları bana izah ettiğinden dolayı ılımlı yaklaşıyorum, yaptığı mantıklı şeyler var bilmiyorsun :D

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Aynı şeyi diyoruz seninle, sen suçu Hakanda buluyorsun ben de kısmen Hakan da buluyorum, özelden konuştuk zaten bu durumları bana izah ettiğinden dolayı ılımlı yaklaşıyorum, yaptığı mantıklı şeyler var bilmiyorsun :D
Keske bana da soylese, bende ilimli yaklassam. Benim burda sinirlenmem hos degil.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Al işte. Bayağı ciddi ortam, inandım bak geldi. Neyse ben çıkış yapayım gitsin, alt tarafı 1 üye kaybınız olur zaten.

Screenshot_20210406-011730.png

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Utku Girgin ile gizli mod oldugu icin vs. atan Hakan, Tufan ve cfrankonun gizli mod olmasina göz yumuyor. KEKW
Şu gizli mod bilmem nesi epica ile alakalı. Hakan forumda bile değildi sanırım. Şu konuyu da saldım artık onaylayan onaylar. Karışmıyorum ben. :d O değil de cfranko iyi yakalanmış onaylanmayan konuya reaksiyon atmaktan. :ROFLMAO:

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Şu gizli mod bilmem nesi epica ile alakalı. Hakan forumda bile değildi sanırım. Şu konuyu da saldım artık onaylayan onaylar. Karışmıyorum ben. :d O değil de cfranko iyi yakalanmış onaylanmayan konuya reaksiyon atmaktan. :ROFLMAO:
Sessizce nöbetteyiz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube