Kullanıcılar ile boş yapma konusu

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Şu gizli mod bilmem nesi epica ile alakalı. Hakan forumda bile değildi sanırım. Şu konuyu da saldım artık onaylayan onaylar. Karışmıyorum ben. :d O değil de cfranko iyi yakalanmış onaylanmayan konuya reaksiyon atmaktan. :ROFLMAO:
Iyi valla, mazallah. Yonetici bir gun butun uyeleri banlayip konulari silse Hakan'in haberi olmaz.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Ab gitme diğer forumları bıraktım bari burada zevk alayım.
Giden gitmiştir gittiği gün bitmişir, yarın geri gelir :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Adresim belli, Technopat. Görüşürüz.
Yarın ban bitiyo benim 8 de , TP'de aktif olacağım modlarla dalaşmazsam. Görüşmek üzere.

@Arsenik konu başlığını yönetimi eleştiriyoruz diye değiştirsen daha yerinde olur :D

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Böyle olmaz işte, doğru düzgün cevaplar ve doğru düzgün ortam ve yönetim saglanmazsa ben de giderim herhalde, herkese iyi geceler.

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Giden gitmiştir gittiği gün bitmişir, yarın geri gelir :D

Yarın ban bitiyo benim 8 de , TP'de aktif olacağım modlarla dalaşmazsam. Görüşmek üzere.

@Arsenik konu başlığını yönetimi eleştiriyoruz diye değiştirsen daha yerinde olur :D
Hayir elestirmiyorum, gomuyorum.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Hayir elestirmiyorum, gomuyorum.
Böyle olmaz işte, doğru düzgün cevaplar ve doğru düzgün ortam ve yönetim saglanmazsa ben de giderim herhalde, herkese iyi geceler.
Kimin yonetici oldugunu Hakan biliyor mu ki? :D
Gençler sakin olun, bir yere gitmenize gerekte yok. Hakan yarın çıkar söylentilere cevap verir, eleştirdiğimiz yerlere de aynı şekilde; olay çözülür. Gitmeye o zaman karar verin. @Hakan

KS
Arsenik

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Berkay Abi’ye yazık oldu.
Abartmayın bazı şeyleri
Abartmiyoruz, ortada insanlarin bir beklentisi var ve insanlarin akliyla dalga geciliyor. Sepultura en dogru olani yapti.
Gençler sakin olun, bir yere gitmenize gerekte yok. Hakan yarın çıkar söylentilere cevap verir, eleştirdiğimiz yerlere de aynı şekilde; olay çözülür. Gitmeye o zaman karar verin. @Hakan
Ben burdayim, sabah verdigi cevaba gore kalip/gitmeyecegime bakarim. Ki birileri konumu silmezse tabi. XD

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Abartmiyoruz, ortada insanlarin bir beklentisi var ve insanlarin akliyla dalga geciliyor. Sepultura en dogru olani yapti.

Ben burdayim, sabah verdigi cevaba gore kalip/gitmeyecegime bakarim. Ki birileri konumu silmezse tabi. XD
Adını değiştirirler en fazla, o da çare olmaz tufanbaba yönetime iletir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube