CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Aga ne yapayım? Gelin canım cicim dostlarım, CS:GO'yu eleştirelim mi yapayım konu başlığını?

Grafik aradım, ama grafik detayı aradım, yani gölgelendirmeler ve karakter modellemeleri gibi, ki bunlar bence rekabetçi oyunlarda adamı görmek için önemli unsurlar.
Adam akıllı tartışma ortamı böyle hazırlanır.

Oyun tercih meselesidir. Sen nasıl oynadığın bir oyuna saçma bir eleştiri gelince tahammül edemiyorsan CS oyuncuları da öyle.

Açtığın başlıkla düzgün tartışma ortamı beklemek trajikomik.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Adam akıllı tartışma ortamı böyle hazırlanır.
O konu VS konusu, benimki öyle değil, ama VS konusuna siz çevirdiniz, özellikle @Apaçi Atçı'nın attığı görseller.

Fakat benimki tartışma konusuydu.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

sen nasıl oynadığın bir oyuna saçma bir eleştiri gelince tahammül edemiyorsan CS oyuncuları da öyle.
Tahammül ediyorum, mesela ben Witcher'ı hem överim, hem gömerim, ama bu fanboy'lar öyle değiller.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
O konu VS konusu, benimki öyle değil, ama VS konusuna siz çevirdiniz bunu, özellikle @Apaçi Atçı'nın attığı görseller.

Tahammül ediyorum, mesela ben Witcher'ı hem överim, hem gömerim, ama bu fanboy'lar öyle değiller.
Tartışma değil. Kavga konusu bu açık açık.

ali998

Bronze Sample
İfade skoru
988
Bu arada şunu belirtmek isterim. Bu forumda şeyi fark ettim, moderatörler ile üyeler çok daha rahat iletişim(/kavga) kurabiliyor. Bu daha sağlıklı bir forum ortamı demektir.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
O konu VS konusu, benimki öyle değil, ama VS konusuna siz çevirdiniz, özellikle @Apaçi Atçı'nın attığı görseller.

Sizce de abartılıyor diyorsan gayet karşılaştırma olur. CS:GO alternatifi Valorant var.

Seninle karşıt düşüncülere fanboy diyeceksen işimiz zor.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Konu başlığında sıkıntı yok. (Edit: Varmış, yanlış okumuşum.)

Biz diyoruz ki bu oyunda grafik aramayacaksın. Gölgelendirmeler ve karakter modellemeleri kötü olsa da iyi olsa da bir şey değiştirmeyecek çünkü bu oyunun amacı detay değil. Ayrıca bunun neresi kötü?
3307 numaralı eki görüntüle

3308 numaralı eki görüntüle
Karakter modellemeleri derken adamı görmekten bahsediyordum, ufak bir yanlış anlaşılma mı sezdim?

Sizce de abartılıyor diyorsan gayet karşılaştırma olur. CS:GO alternatifi Valorant var.
Ben "sizce CS:GO mu Valorant mı daha iyi?" demedim hiç.
Seninle karşıt düşüncülere fanboy diyeceksen işimiz zor.
Konumunda CS:GO yazıyor :D

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Karakter modellemeleri derken adamı görmekten bahsediyordum, ufak bir yanlış anlaşılma mı sezdim?
O güncelleme çoktan gelmişti. Üsteki mesajımda açıklamıştım. Parlaklık ayarı falan yapmadıysan senin suçun. CS:GO oynayacaksan bir sürü ayar yapmak zorundasın.
1618677676865.png

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
O güncelleme geldi zaten. Üsteki mesajımda açıklamıştım. Parlaklık ayarı falan yapmadıysan senin suçun. CS:GO oynayacaksan bir sürü ayar yapmak zorundasın.
Yaptım, ya benim gözlerim bozuk, (aslında değil ama lafın gelişi) ya da bu ayar o kadar etkili değil.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Tamam işte, siz çevirdiniz kavgaya.
Bak güzel kardeşim, başlığını tekrar okumanı ve bu başlığın CS:GO oynayan insanlarda ne düşündürdüğünü ilk bi' anlamaya çalış.

Sonra içeriğine bak, Valorant'ın vuruş hissi ile karşılaştırmışsın neden diyoruz rozet gibi saçma bir şey söylüyorsun.

Deneyimin 0 bu oyunlara karşı neredeyse.

25GB alan kaplamasının sebebini bile anlayamıyorsun ki, oyundaki her türlü map, silah, dinamik, gelen güncellemeler...

Valorant 15GB+Vanguard ile 20GB falan kaplıyor. Kimse çıkıp bomboş oyun neden 20GB kaplıyor demiyor ama.

Ortama benzini döküp çakmak çakarsan ortam yanar, sen de benzini döküp çaktın. Şimdi ortam yanıyor.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bak güzel kardeşim, başlığını tekrar okumanı ve bu başlığın CS:GO oynayan insanlarda ne düşündürdüğünü ilk bi' anlamaya çalış.
Okudum, fakat ben örnek olarak böyle bir sürü Witcher 3 abartılıyor konusu gördüm, ama hiç sinirlenmedim (benim gibi düzgünce eleştirenler hariç, diğerlerine sinirlendim)
Sonra içeriğine bak, Valorant'ın vuruş hissi ile karşılaştırmışsın neden diyoruz rozet gibi saçma bir şey söylüyorsun.
O rozet bir etken, hatta böyle yazayım etken.
Deneyimin 0 bu oyunlara karşı neredeyse.
:D
25GB alan kaplamasının sebebini bile anlayamıyorsun ki, oyundaki her türlü map, silah, dinamik, gelen güncellemeler...
Valorant da yakında 25 GB alan kaplarsa onu da eleştiririm, veya diğer FPS oyunlarını da eleştiririm.
Ortama benzini döküp çakmak çakarsan ortam yanar, sen de benzini döküp çaktın. Şimdi ortam yanıyor.
Benzini ben döktüm, ama yakıp yakmamak sizin elinizdeydi, siz de yaktınız maalesef...

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Hem Valorant hem CS:GO veya her türlü rekabetçi oyunları oynayıp keyfine bakan arkadaşlarıma selam olsun buradan.

Konu gereksiz olmuş gibi biraz.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Nvidia Filtresi denedin mi?
Denemedim, sırf onu denemek için de sevmediğim bir oyunu tekrardan indirmem.
Abi wer bana ilgi ?
Fesatsın :D

Konu gereksiz olmuş gibi biraz.
Sözde tartışma konusu bu, mesela sen Tanrı adaletli midir diye bir konu açmıştın, o da tartışma konusuydu, (veya benzeri bir şey) benimki de öyle.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube