CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Bakın, bu konuyu tartışmak ve oyunu sakin bir dille eleştirmek için açtım, oyuna çöp demek için değil, ben sakin bir tartışma ortamı beklerken şu yaptığınıza bakın, ağır CS:GO fanboyu musunuz?
Bu başlık sakin bir tartışma ortamı başlığı değil. CS:GO fanboyu değilim, eksiklerini dile getiririm. Ancak vuruş hissinden bahsedip rozet demeniz, rekabetçi oyunlarda grafik aramanız çok garip.
Screenshot_35.png

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Ne zamandır girmiyorsun? O tarihdeki güncellemeleri atacağım.
Önceden de belirttiğim gibi, farklı hesaplarda da oynamıştım oyunu, o hesapların birinde oynamıştım en son, ama hatırlamıyorum hiçbir şeyini.

Cidden konuyu araştırma yapacak kadar ciddiye aldın mı?

@Walter White sen benim imzama laf atarsan, ben de @Apaçi Atçı'nın konumuna laf ederim, bu kadar basit, kim fanboy görüyoruz, ben Witcher'ı eleştiriyorum, ama adam araştırma yapacak kadar savunuyor CS:GO'yu.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Değil, sadece sakin bir ortamda tartışma yapmak istemiştim, konuyu getirdiğiniz hale bakın.

TP kitlesi cidden çok linçleyici, umarım bu forum da aynısı olmaz...
Neden linçlendiğine bir baksan keşke.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bu başlık sakin bir tartışma ortamı başlığı değil. CS:GO fanboyu değilim, eksiklerini dile getiririm. Ancak vuruş hissinden bahsedip rozet demeniz, rekabetçi oyunlarda grafik aramanız çok garip.3306 numaralı eki görüntüle
Aga ne yapayım? Gelin canım cicim dostlarım, CS:GO'yu eleştirelim mi yapayım konu başlığını?

Grafik aradım, ama grafik detayı aradım, yani gölgelendirmeler ve karakter modellemeleri gibi, ki bunlar bence rekabetçi oyunlarda adamı görmek için önemli unsurlar.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Aga ne yapayım? Gelin canım cicim dostlarım, CS:GO'yu eleştirelim mi yapayım konu başlığını?

Grafik aradım, ama grafik detayı aradım, yani gölgelendirmeler ve karakter modellemeleri gibi, ki bunlar bence rekabetçi oyunlarda adamı görmek için önemli unsurlar.
Konu başlığında sıkıntı yok. (Edit: Varmış, yanlış okumuşum.)

Biz diyoruz ki bu oyunda grafik aramayacaksın. Gölgelendirmeler ve karakter modellemeleri kötü olsa da iyi olsa da bir şey değiştirmeyecek çünkü bu oyunun amacı detay değil. Ayrıca bunun neresi kötü?
1618677388645.png

1618677402664.png

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube