CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Bu da sizin ağır eleştiri kaldıramayan CS:GO fanboy'ları olduğunuzu gösteriyor.

Ki Witcher'dan örnek vereyim, ben Witcher'ı da eleştiriyorum.
Tamam dostum, fanboyuz. Rozet çıkıyor diye Valorant'ın vuruş hissiyatı daha iyi. O zaman LoL'un vuruş hissiyatı CS:GO'dan daha iyi? :)

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Konsol komuduyla şimdi ne alakası var konumuzun? Çoğu insan internetten bakıyor zaten konsol komutlarına :D

İşte, bunu yazarak bile lafı çarpıtmaya çalışıyorsun.
Lafı çarpıtmayı mı? Neresini çarpıtıyormuşum söyle. 60 saat oynamışsın, bu oyunu eleştiriyorsun.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Rozet çıkıyor diye Valorant'ın vuruş hissiyatı daha iyi.
Mesajlarımı düzgün bir şekilde okuyor musun? O bir etken, sırf onun yüzünden daha iyi demedim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Lafı çarpıtmayı mı? Neresini çarpıtıyormuşum söyle. 60 saat oynamışsın, bu oyunu eleştiriyorsun.
3-4 saat oynadığım Cyberpunk 2077'nin hikaye hariç detaylı incelemesini yapmış biriyim ben Technopat'ta, bence oyunu oynama süresinin aman aman bir önemi yok bu konularda.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
3-4 saat oynadığım Cyberpunk 2077'nin hikaye hariç detaylı incelemesini yapmış biriyim ben Technopat'ta,
Bu yüzden zaten TP'deki tüm dinozorlar burda.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
3-4 saat oynadığım Cyberpunk 2077'nin hikaye hariç detaylı incelemesini yapmış biriyim ben Technopat'ta, bence oyunu oynama süresinin aman aman bir önemi yok bu konularda.
Bu oyun Cyberpunk değil. Bu oyun 60 saatle öğrenilecek olsaydı 6000 saat oynamazdım. Esporcularda 10-20k oynamazdı bu oyunu.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Tamam Valorant fanboyu. Sen haklısın.
Yahu ne alaka? Bir Witcher fanboy'u, bir Valorant fanboy'u, mesajlarımı çarpıtmayın...

Önceden oynadığına göre nasıl ''denemek'' için yüklüyorsun? Önceden oynamamış mısın zaten?
Bayağı uzun bir zaman önceydi, şimdi oyunun son halini görmek istedim de... Hiçbir şey değişmemiş neredeyse.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Yahu ne alaka? Bir Witcher fanboy'u, bir Valorant fanboy'u, mesajlarımı çarpıtmayın...

Bayağı uzun bir zaman önceydi, şimdi oyunun son halini görmek istedim de... Hiçbir şey değişmemiş neredeyse.
1 ay aralıklarla girersen tabii değişmez. Oyunun güncelleme sezonları vardır. Tam tarihini hatırlamıyorum.

ali998

Bronze Sample
İfade skoru
988
Vuruş hissiyatı gayet iyi. Sunucularda problem var, onun dışında sıkıntılı değil. Grafikleri bana kötü gelmedi hatta kötü grafikli olan oyunları seviyorum ben. Evet, çok garip farkındayım ama o eski tat o silahın pikselleri hoşuma gidiyor benim. Tabii zevk meselesidir bir şey diyemem.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube