CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Pingin vardır. Böyle bir şey yok oyunda. Pingin varsa böyle oluyor veya sunucuda lag varsa.
Bu sıralar sorunlar var ama hocam, başka bir oyuncunun uzakta vurduğu adamın kafasının patlama sesi benim yanıma geliyor. Ne zaman düzelecek bu bilmiyorum, can sıkmaya başladı. Dikkat dağıtıyor.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Ben zevk alıyorum şahsen, oyunun genel havası oyuncuyu oyunda tutmakta başarılı.
Sniper olarak uzun zamandır FPS oyunu oynarım bu kadar kötüsünü çok nadir gördüm. Vurunca zevk alamıyorsun, milimlik hareket bile çok net vuruşu kaçırmana sebebiyet veriyor. Bu zorluktur evet, ama keyif kaçırır.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hangi silahta? Mesela spectre, sheriff, classic, ghost ve shorty gibi hafif ve küçük silahların şarjörü çok hızlı değiştiriliyor.

Odin dersen o normal, 100 mermisi var bir şarjörün silahta.
Operator'den bahsediyor.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Sniper olarak uzun zamandır FPS oyunu oynarım bu kadar kötüsünü çok nadir gördüm. Vurunca zevk alamıyorsun, milimlik hareket bile çok net vuruşu kaçırmana sebebiyet veriyor. Bu zorluktur evet, ama keyif kaçırır.
Şahsen o gün Valorant'ta marshall ile 2 kişiyi hs atarak öldürdüm, ve cidden zevk aldım.

Yalnız şunu kabul etmeliyim, oyunda adam öldürmek CS:GO'daki kadar insanı bir şey başarmış gibi hissetmiyor, sebebi de zaten CS:GO'nun daha zor bir oyun olması.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bilemiyorum normal mi diye, ama karakterin silahı eline aldığındaki yürüyüş hızına bakarsak ağır bir silah.
Konu dışına fazla çıkmayalım bu arada.
İlk defa katılıyorum sana.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Abartılmıyor. Sevenleri demek ki oyunun hissiyatı falan daha iyi geliyor ve onu övüyor. Övülmesi demek abartılması demek değil. Kimisine göre kötü gelir, kimisine iyi gelir.

Ben Valorant oynuyorum çünkü çok güncelleme geliyor ve daha eğlenceli geliyor. Ama yeni CS oyunu gelirse ve seversem alıp oynarım.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Abartılmıyor. Sevenleri demek ki oyunun hissiyatı falan daha iyi geliyor ve onu övüyor. Övülmesi demek abartılması demek değil. Kimisine göre kötü gelir, kimisine iyi gelir.

Ben Valorant oynuyorum çünkü çok güncelleme geliyor ve daha eğlenceli geliyor. Ama yeni CS oyunu gelirse ve seversem alıp oynarım.
Tüm konu boyunca beklediğim mesajlar şu şekildeydi, teşekkür ederim tarafsız yorumun için, ben de Valorant'ı daha eğlenceli buluyorum :)

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Witcher serisi sizce de abartılmıyor mu? (!)

Hayır abartılmıyor vuruş hissi, mekanikler, skin sistemi, gerçekçilik çoğu oyuna bin basar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Yeni mesajlar

Silicone YouTube