[TAHMİN] Fen lisesi yolu gözükür mü?

Silicone Android Uygulaması

McCoy

Bronze Sample
İfade skoru
227
Saniyeler, dakikalar ve saatler çok anlamsız, keyifsiz geçiyor. Keşke lgs'ye girmeseydim daha eğlenceli idi. Rahatlarım diye düşünüyordum daha da kötü geçiyor zaman.
Dur daha 2 gun bile olmadi.
Sinavdan ilk ciktigimda ben de biraz strese kapilmistim ama 1-2 hafta unutmustum.

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
Benimde sonuç
Trk: 18d 2y
Mat: 13d 1y
Fen: 16d 4y :(
ink ful
din 2y
ing 6d

Geçen sene 436 ile almış bir fen lisesini istiyorum. İnşallah tutar ne diyelim :D
Olmazda tutmazsa Bursa'daki bir özel fen lisesinden %100 burs teklifi geldi ama il dışı diye pek sıcak bakmıyorum.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Benimde sonuç
ink ful
din 2y
ing 6d

Geçen sene 436 ile almış bir fen lisesini istiyorum. İnşallah tutar ne diyelim :D
Olmazda tutmazsa Bursa'daki bir özel fen lisesinden %100 burs teklifi geldi ama il dışı diye pek sıcak bakmıyorum.
Daha sonuçlar açıklanmadan teklif mi geldi 🤨

TerabyteForever

Rütbesiz
İfade skoru
395
LGS'ye keşke çalışmasaydım diyorum hep kendi kendime. O kadar yoruldum, dinlenemedim liseye geçip, fakat yine de YKS çalış da çalış baskılanıyor... Takma kafana, oturup YKS çalışacaksın iki türlü de. Aynı kapıya çıkıyor ucu.

McCoy

Bronze Sample
İfade skoru
227
Benimde sonuç
ink ful
din 2y
ing 6d

Ing ve dinden nasi o kadar yanlis cikardin.

İfade skoru
774
Önemli olan yüzdelik dilim ondan dolayı beklemen lazım şuan ne desek boş.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Önemli olan iyi bir liseye gitmek değil gittiğin yerde ders çalışmak.
İyi bir lisenin güvenliği de iyi olur

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Benimde sonuç
ink ful
din 2y
ing 6d

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Şimdi moralim daha düzeldi.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Kontrol ettiğimizde
Türkçe maalesef 15d 5y
İnkılap 9 1
Din 8 2
İngilizce 9 1

Matematik 8d 4y
Fen 17d 3y

Sizce güzel bir okul yolu gözükür mü?
İyi aklıma düşürdün fen ve matematiği kontrol etmeyi unutmuştum, ya da neyse boşver, sürpriz olsun.

Şu an tek üzüleceğin şey 1 yılının gitmesi, ona da 1 saat hiç durmadan ağlanmaz.
No.
@nevtugardic Bunu size değil daha çok genele söyledim hocam. Çevrem de görüyorum çünkü böyle gençler. Adamların tek derdi Fen lisesi olmuş. Fen diye kafayı sıyıracak adamlar. Oysa ki bizim güzel Anadolu liselerimiz de var. İlla Fen okumak zorunda değil bu gençler. Ama işte kafayı takan adama bunu anlatamıyorsun maalesef.
Bizim fen hocası bizden daha çok istiyor Evilol
Saniyeler, dakikalar ve saatler çok anlamsız, keyifsiz geçiyor. Keşke lgs'ye girmeseydim daha eğlenceli idi. Rahatlarım diye düşünüyordum daha da kötü geçiyor zaman.
Uzun zamandır Gartic oynamıyoruz o yüzden, gartic oynarsan düzelir nevtugartic. Takma o kadar.
Senden daha kötü yapan kişi sayısı iyi yapan kişi sayısından fazladır.

Büyük ihtimalle birisi illa kazanacaksın diye yük bindirmiş, aynı bizim fen hocası gibi.

Ekli dosyalar

• 1623098770070.png
    1623098770070.png
    7,1 KB · Görüntülenme: 37

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Anadolu liseleri de zaten nitelikli ki? Fen lisesi şart değil. İyi bir anadolu lisesi de gayet yetiyor. Ki zaten lisenin bir önemi yok. İster Galatarasay Lisesi kazan, ister çok programlı dandik bir lise kazan, iş tamamen sende bitiyor. Çalışan adam her yerde kazanır. Üniversite sınavı daha önemli.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube