MisakiTaro'ya sonsuz teşekkürler

Silicone Android Uygulaması

Senior_53

Bronze Sample
İfade skoru
263
Arkadaşlar foruma üye oldum olalı MisakiTaro hep söylüyordu ama benim cahil kafa bir türlü algılamadı.
GnuLinuxFree adında blogum vardı, bunu illedelinux.com yapmak istediğini hep söyledi ama bilmediğim için çok zor bir şey zanediyordum, o yüzden böyle bir hediyeye hayır diyerek MisakiTaro'yu az-buçuk üzmüştüm.
Şimdi hem kendisinden özür diliyorum hem illedelinux.com adını hediye ettiği için kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.
Bu güzelliği sizlerle paylaşmaktan da mutlu oluyorum.
Alttaki adres satırında gnulinuxfree.blogspot.com yazıyordu, artık benim adımı yazıyor, MisakiTaro'ya tekrar teşekkürler.

21328 numaralı eki görüntüle
Domaini hediye etti SSL' i de bağlasın bari😀.
@MisakiTaro

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Site bende rahat şekilde çalışıyor. Yazıların ön izleme görselleri gitmiş sadece o kadar. Blogspot kullanılıyor sanırım site yazılımı olarak.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Duruyor.

Kendisi öyle istedi. İstiyorsa Wordpress de kurulabilir. Hosting var çünkü Domain'in yanında.

Yok yok, şu anda sayfalar çok hızlı açılıyor, üstelik site temasını baştan sona ben yaptım, böyle iyi:)

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
1622106704197.png

Bunlar yüklenmedi hocam bende.
Kendisi öyle istedi. İstiyorsa Wordpress de kurulabilir. Hosting var çünkü Domain'in yanında.
Blogger artık eskidi hocam. Kullanan kalmadı neredeyse. Wordpress ile daha iyi işler başarılabilir bence. Wordpress'in eklenti ve tema kütüphanesi çok geniş. Yazılar için de aynı şekilde daha iyi düzenleme imkanları sunuyor. Blogger'da ki verileri Wordpress'e aktarmak ise bir eklentiye bakıyor. :) Tabii ki kendisi bilir. İlledelinux hocam hangisinde daha rahat ediyorsa onu kullanmalı. Benimkisi bir öneri sadece. :)

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Acaba hangi tarayıcıda böyle oluyor, ben bütün tarayıcıları denedim, hepsinde iyi görünüyor.
Edge ile girdim siteye hocam. Edge 90 kullanıyorum şu an. Bir de Firefox'dan bakayım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube