MisakiTaro'ya sonsuz teşekkürler

Silicone Android Uygulaması

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Arkadaşlar foruma üye oldum olalı MisakiTaro hep söylüyordu ama benim cahil kafa bir türlü algılamadı.
GnuLinuxFree adında blogum vardı, bunu illedelinux.com yapmak istediğini hep söyledi ama bilmediğim için çok zor bir şey zanediyordum, o yüzden böyle bir hediyeye hayır diyerek MisakiTaro'yu az-buçuk üzmüştüm.
Şimdi hem kendisinden özür diliyorum hem illedelinux.com adını hediye ettiği için kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.
Bu güzelliği sizlerle paylaşmaktan da mutlu oluyorum.
Alttaki adres satırında gnulinuxfree.blogspot.com yazıyordu, artık benim adımı yazıyor, MisakiTaro'ya tekrar teşekkürler.

21328 numaralı eki görüntüle
No. Brogan, no

Böyle demedi mi hocam, hediye falan şaşırttı beni. (!)

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
1622107527568.png

Hocam burayı da değiştirin bence.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Kullandığınız arka planlardan birisinin üstüne illedelinux yazıp koyabilirsiniz.

Sevgili @MisakiTaro cahilliğimi mazur görün, artık bu site GnuLinuxFree değil değil mi? Yani her yere illedelinux sitesi olarak tanıtacağım he mi?
Adres satırında illedelinux yazıyor ama tarayıcı sekmesinde gnulinuxfree yazıyor da ondan sordum.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Sevgili @MisakiTaro cahilliğimi mazur görün, artık bu site GnuLinuxFree değil değil mi? Yani her yere illedelinux sitesi olarak tanıtacağım he mi?
Adres satırında illedelinux yazıyor ama tarayıcı sekmesinde gnulinuxfree yazıyor da ondan sordum.
Evet hocam.

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Hocam ben haddimi aşarak fikrimi söyleyeyim. Bence sitenizin genel tasarımı illedelinux'e tam olarak uymuyor. Daha iyi temalar var bence bütün site temasını değiştirin.

Bu tema tamamen kendi eserim, çok emek verdim, ondan daha kullanışlı olanı bulamadım, o yüzden bu temada ısrar ediyorum.
Ama bu tasarımı dediğin gibi farklı yapacağım, zaman ister.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu tema tamamen kendi eserim, çok emek verdim, ondan daha kullanışlı olanı bulamadım, o yüzden bu temada ısrar ediyorum.
Ama bu tasarımı dediğin gibi farklı yapacağım, zaman ister.
Hocam eğer WordPress düşünürseniz sizin için bir tema yazabilirim. Şu an kendime özel bir tema yazdım. Şu sıralar birkaç tema denemesi yapıyorum. Birçok temayı birleştirip melez temalar üretiyorum. Ama sizin için baştan sıfır bir şeyler yapabiliriz. :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube