MisakiTaro'ya sonsuz teşekkürler

Silicone Android Uygulaması
KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Hocam eğer WordPress düşünürseniz sizin için bir tema yazabilirim. Şu an kendime özel bir tema yazdım. Şu sıralar birkaç tema denemesi yapıyorum. Birçok temayı birleştirip melez temalar üretiyorum. Ama sizin için baştan sıfır bir şeyler yapabiliriz. :)

Çok sağolun, yıllardır artık buraya alıştım, zaten her işimi görüyor, çok teşekkürler:)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@MisakiTaro yaptığın güzelliği sadece burada paylaşmakla olmaz, başka platformlarda paylaşımım devam ediyor.

debian-illedelinux.png

Son düzenleme:

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Çok sağolun, yıllardır artık buraya alıştım, zaten her işimi görüyor, çok teşekkürler:)
Bence denemekten zarar gelmez hocam. Siteye daha önceden bir iki kez anca girmişliğim var, şimdi yine girdim ve pek albenili durmadığını söyleyebilirim. İndirme bağlantıları çok silik ve bundan dolayı olması gerekenden daha fazla blogumsu bir havası var. Bence güzel bir görünüm kazandırılarak hem daha anlaşılır ve istenene ulaşılır hem de algıda seçicilikte daha en baştan dağıtımınız adına dikkat çekiciliği sağlamış olursunuz diye düşünüyorum. Site; bu haliyle bir dağıtım sitesinden çok günlük tadında deneyim, inceleme, rehber gibi şeyler yayımlıyorsunuz gibi duruyor. Tabi onlar da var aralarında ama bence öne çıkması gereken şeyler değiller.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube