CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

Çağrı Yılmaz

Silver Sample
İfade skoru
394
Sevgili Arkadaşlar,CS:GO;CS 1.6 nın kitlesi düştüğü için çıkarıldı.Adamlar sadece bi iki grafik atayıp çıkardılar oyunu pek uğraş olmadı.İlk çıktığında çok bug vardı, sonra güncellemeler geldi,esporcular oynadı kitlesi arttı.Sonra valve büyük bir sistem getirdi,oyuncuların skin alma,satma.Bundan Sonra kitle çok arttı.

1.Soru: Adam görmek için grafiklerin iyi olması lazım denmiş; e zaten biz adamları daha iyi görmek için 4:3 yapıyoruz 1280x720 yapıyoruz.Yoksa Ultra ayarlarda görüntüler çok iyi ama adamları zor görüyorsun.O yüzden düşük ayarlar çok daha iyi.

2.Soru:Oyunun gerçekçiliği tartışılmış;
Sen hiç keleş ile sprey atmayı denedinmi?,çok seker çünkü gerçek hayattada böyledir.İlk çıktığında ateş ettiğinde adam geri gidiyordu silahın tepmesi yüzünden,sonra oyuncular şikayetçi oldu bu özelliği kaldırdılar.Grafikler ultra ayarlarda gerçekçi görüküyor.Yürüme mekaniklerini telsizi falan geçiyorum onlar zaten bilindik şeyler.

3.Soru:Oyundaki silah skinleri tartışılmış; senin güzel skinlerin yoksa biz napalım oyunda çok güzel skinlerde var , çok kötülerde.

4.Soru:Hilelerden bahsedilmiş;FACEIT'e başla,kitlesi çok güzel ve pingin daha düşük oluyor.

5.Soru:Oyunun Boyutundan bahsedilmiş; Oyun 12,5-13 GB,Steam çoğu oyunda oyun boyutunun iki katını gösteriyor.Hee ama çok oynarsan o başka,oyun açık kaldıkça boyutu biraz biraz artıyor sonra duraklıyor.

Bu kadar, yani oyun Valorant ile karşılaştırılmış ona birşey diyemiyeceğim çünkü sen burda oyun abartılıyor mu ?, Diye sormuşsun.

Gwynbleidd

Rütbesiz
İfade skoru
42
Valorant'a çöp diyenler olmuş hay Allahım. 64 tickrate dandik sunucularla oynamaya devam edin arkadaşlar bol fraglar.

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Valorant'a çöp diyenler olmuş hay Allahım. 64 tickrate dandik sunucularla oynamaya devam edin arkadaşlar bol fraglar.
Tickrate’in 64 olmasına razıyım ben hileler olmasa, dün gece rankım silindiği için bir MM attım. 2000 saati olan prime, rozetli bir hesap bu arada. Non-prime falan değil. 2 tane aimbot vardı takımımda, birbirlerini de kiclettirmiyorlardı. Tickrate’den daha büyük problemleri var oyunun MM’de.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
İsteyen istediğini oynasın.

Ayrıca eleştirdiğiniz noktalar da çok anlamsız.

Hahaha'yı hak ediyor çünkü çok komik.

Valorant'ı +350-400, CS:GO'yu 3-5 ayda 200 saat oynadım ve şunu diyebilirim ki, CS:GO gerek hissiyat gerek grafik olarak çok daha iyi.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Tickrate’in 64 olmasına razıyım ben hileler olmasa, dün gece rankım silindiği için bir MM attım. 2000 saati olan prime, rozetli bir hesap bu arada. Non-prime falan değil. 2 tane aimbot vardı takımımda, birbirlerini de kiclettirmiyorlardı. Tickrate’den daha büyük problemleri var oyunun MM’de.
Valorant'ta ben hiç hileyle karşılaşmadım, en azından CS:GO'daki gibi bir maç boyunca benim veya karşı takımdaki hileli oyuncunun hayat enerjimi sömürmesini beklemek zorunda kalmıyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayrıca eleştirdiğiniz noktalar da çok anlamsız.
Örnek?

Hahaha'yı hak ediyor çünkü çok komik.
Mizah yapmadım ki hahaha atasınız.

CS:GO'da adamı vurmama rağmen ıskalamış sayılmam O.O2

Virtual Guardian

Silver Sample
İfade skoru
1.461
Valorant'ta ben hiç hileyle karşılaşmadım, en azından CS:GO'daki gibi bir maç boyunca benim veya karşı takımdaki hileli oyuncunun hayat enerjimi sömürmesini beklemek zorunda kalmıyorum.
Ben Valorant'ta hileyle karşılaşmadım doğru fakat küçük yaştaki oyuncularla karşılaştım. 7 yaşında denk geldiğim biri bile var. En azından CS:GO'da Rus abilerimizle oynyoruz :D

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Ben Valorant'ta hileyle karşılaşmadım doğru fakat küçük yaştaki oyuncularla karşılaştım. 7 yaşında denk geldiğim biri bile var. En azından CS:GO'da Rus abilerimizle oynyoruz :D
Doğru, Valorant'ın da eksik yanları var, hatta burada sayarım bile isterseniz, mesela Rusları Türklere tercih ederim.

Grafiği eleştirmek gibi.
Doğru, ama önceki sayfaları okudun mu?

7 yaşında denk geldiğim biri bile var.
İyi oynasın, yeter, gerisi beni pek ilgilendirmiyor.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube