Windows 11 Yapı 22000.132 Yayınlandı

Silicone Android Uygulaması

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Format atamazsınız değil mi?
Atma şansım var hiç olmazsa zaten atmak da istiyorum
Hocam çalıştır'a "tpm.msc" yazar mısınız? Sonra da ekran görüntüsünü atar mısınız?
TPM 2.0 açma videosuna bakmıştım siz dediğinizde evet burayı biliyorum
1629028358100.png

Bu ekran maalesef her şekilde böle bios ta açık olduğundan eminim.

KS
Steve Gates

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992

TPM 2.0 açma videosuna bakmıştım siz dediğinizde evet burayı biliyorum
51454 numaralı eki görüntüle
Bu ekran maalesef her şekilde böle bios ta açık olduğundan eminim.
Hocam TPM varsa büyük ihtimalle yanlış açmışsınızdır. Yoksa açılması gerekiyor. Emin misiniz kesin açtığınızdan? Enabled yaptınız değil mi?

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Hocam TPM varsa büyük ihtimalle yanlış açmışsınızdır. Yoksa açılması gerekiyor. Emin misiniz kesin açtığınızdan? Enabled yaptınız değil mi?
Zaten daha önce yapmışım ben orayı PTT den dTPM ye almışım ben sadece tekrardan girip Auto kısmını TPM 2.0 yaptım.

KS
Steve Gates

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Hocam atma şansızın varsa bence atalım. Çünkü olmayacak gibi duruyor.
Atmak için ISO indirmeniz gerekiyor doğal olarak.
Buradan ISO'yu indirin.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Buradan ISO'yu indirin.
İngilizce ama yükledikten sonra Türkçe yaparsınız.

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Buradan ISO'yu indirin.

İngilizce ama yükledikten sonra Türkçe yaparsınız.
Hoca 160kb nedir gittikçe de düşüyor resmen kaç saat beklicem bunun için daha hızlı bir link yokmudur?

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Hocam sizin internetinizle alakalı sanırım bende normal hızla indiriyor. Bir sorun yok yani.
Google drive da falan genelde saniyede 6mb falan indirir de ondan sordum başka tarayıcıdan indirmeyi deneyeyim daha %3 doldu.
Chrome dan denedim de yok ya bu aynı hızda indiriyor belli ki bekleyeceğim aslıdna benim bir ISO vardı Windows 11 ama o eski yapı bir de onda falan güncellicem de uğraşmak istemedim sildim.

Hocam sizin internetinizle alakalı sanırım bende normal hızla indiriyor. Bir sorun yok yani.
saatlerce süre veriyor yuh.

10-20 saat aralığında saatler veriyor ama mecbur bekleyeceğiz hoca.

Son düzenleme:
KS
Steve Gates

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Google drive da falan genelde saniyede 6mb falan indirir de ondan sordum başka tarayıcıdan indirmeyi deneyeyim daha %3 doldu.
Chrome dan denedim de yok ya bu aynı hızda indiriyor belli ki bekleyeceğim aslıdna benim bir ISO vardı Windows 11 ama o eski yapı bir de onda falan güncellicem de uğraşmak istemedim sildim.

saatlerce süre veriyor yuh.

10-20 saat aralığında saatler veriyor ama mecbur bekleyeceğiz hoca.
Hocam başka bir link bulursam atıyım ama archive.org dışından pek güvenli ISO bulunmaz. Insider ISO'ları için konuşuyorum.
UUP aracı var ama @Chloe Price ve ben bu aracın yanlış ISO oluşturmasından çok çektik

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Hocam başka bir link bulursam atıyım ama archive.org dışından pek güvenli ISO bulunmaz. Insider ISO'ları için konuşuyorum.
UUP aracı var ama @Chloe Price ve ben bu aracın yanlış ISO oluşturmasından çok çektik
Sıkıntı yok hocam beklerim riske atmaya gerek yok boşverin başka linki.

Bu arada hocam ben bunu yapıyorum yapıyorum da gene bilgisayarınız desteklemiyor demez mi kurulumdayken??

Son düzenleme:

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Kurulumdayken de bypass etmenin yolları var ve yükseltmeye göre bypass etmek çok kolay.
Hocam size emin olmadığım bir şey soracağım şimdi ben virüslü olup olmadığına emin olmadığım bir dosyayı formattan sonra gerekli şeylerin olduğu klasöre koydum ama o dosya da kaspersky la taratınca sorun olmuyor mu uyarı vermiyor ama işte o emin olmadığım dosyayı Youtube da ki bir linkten indirmiştim yorumunda da biri Antivirüs programım uyarı verdi indirdiğim anda yazmış kullandığı anti virüs de Malwarebytes ben de o dosyayı o formattan sonra gerekli şeyleri koyduğum klasörden sildim sizce virüs çoktan o diske geçmişmidir harici disk formatladıktan sonra takıp pc ye aktaracağım.

KS
Steve Gates

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Hocam size emin olmadığım bir şey soracağım şimdi ben virüslü olup olmadığına emin olmadığım bir dosyayı formattan sonra gerekli şeylerin olduğu klasöre koydum ama o dosya da kaspersky la taratınca sorun olmuyor mu uyarı vermiyor ama işte o emin olmadığım dosyayı Youtube da ki bir linkten indirmiştim yorumunda da biri Antivirüs programım uyarı verdi indirdiğim anda yazmış kullandığı anti virüs de Malwarebytes ben de o dosyayı o formattan sonra gerekli şeyleri koyduğum klasörden sildim sizce virüs çoktan o diske geçmişmidir harici disk formatladıktan sonra takıp pc ye aktaracağım.
Bilmiyorum yani geçmiş olabilir ama çok sorun etmeyin formattan sonra diski tararsınız antivirüs yazılımı ile.
Defender ile tarayabilirsiniz.

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Hocam bu böyle inmez antivirüs falan yavaşlatıyordu belki?
Bilmiyorum hocam kapadım daha hızlı inmeye başladı ama gene az 70-200 arası çok hızlı oynuyor hatta bunu yazarken belki de gene düşmüştür.

Lan intimiz yavaşmış hız testi yapınca fark ettim 28mbps, normalde 70 idi ne olduysa artık ama 28mbps ye göre gene az

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube