Telefonunuz kaç yıllık?

Telefonunuz kaç yıllık?

• Toplam oy
    58
Silicone Android Uygulaması

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Telefonunuz kaç yıllık?
Yıllık denemez aslında, Kasım 2020’de aldım. :)

SE 2020 kullanıyorum.

Değiştirmeyi düşünüyor musunuz, neden?
Aslında aklımı çelen birkaç model var ama uzun vadede değiştirmeyi düşünmüyorum.

Telefonunuzu uzun süre kullanmak için ye yapıyorsunuz?
Sık telefon kullanan birisi değilim, ama bir şey aldıysam iyi bakmasını bilirim. Cihazı fazla zorlamam, stabil sürümü çıkmadığı sürece yazılım güncellemesi yapmam ve depolamayı doldurmamaya özen gösteririm.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
Hazır telefon konuları artmışken size soruyorum - Telefonunuz kaç yıllık, modeli ne? Değiştirmeyi düşünüyor musunuz, neden? Telefonunuzu uzun süre kullanmak için ye yapıyorsunuz?

Not: Birden fazla telefon kullanan arkadaşlarımız ana telefonları için işaretlesinler.
10 ay kadar oldu, 9u işaretledim. Kendisinden pil hariç gayet memnunum. Yalnız şu pil mevzusu sorun olmaya başladı gibi 😅

Bu telefon için daha bir şey yapmadım ama 2-3 yıldan uzun süredir bir iPhone kullanıyorsanız ve biraz yavaş geliyorsa verilerinizi yedekleyip bilgisayar yardımıyla iTunes üzerinden telefona format atın. Telefon kutudan yeni çıkmış gibi oluyor hız olarak 😀

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Huawei Mate 10 Lite. 20 Kasım 2017 tarihinde çıkmış bir cihaz, birkaç ay sonra satın almıştım. Neredeyse 4. yılımız anlayacağınız. Telefondan beklentim sadece YouTube, forumlar ve konuşmak olduğu için işimi fazlasıyla görüyor. Memnunum. 2022 YKS'den sonra değişirim.

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
iPhone SE2 kullanıyorum. Geçen sene 26 Eylül’de almıştım. Neredeyse 1 sene olacak alalı. Gayet güzel telefon, tek sıkıntısı şarjın 4 saat civarı gitmesi. Biraz daha uzun götürse iyi olurdu. Yine de telefonu severek kullanıyorum. Pil dışında özellikleri tatmin edici.

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
Hazır telefon konuları artmışken size soruyorum - Telefonunuz kaç yıllık, modeli ne? Değiştirmeyi düşünüyor musunuz, neden? Telefonunuzu uzun süre kullanmak için ye yapıyorsunuz?

Not: Birden fazla telefon kullanan arkadaşlarımız ana telefonları için işaretlesinler.
1,5 ay önce 5 yıllık emektarı redmi note 9 pro ile değiştirdim.

afacanc38

Gold Sample
İfade skoru
423
General Mobile GM 5. Şu anda içinde Lineage OS 17 (Android 10) var ve yağ gibi akıyor.

IMG20210722115102.jpg

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
SE 2020 kullanıyorum.
SE 2020 aslında iPhone 6, 6S, 7, 8 kasasını beğenenler için güzel bir model. iPhone 8'in A13 işlemcili hali diyelim kendisine. Ama kullanan neredeyse herkes pil ömründen şikayet ediyor. Pil ömrü konusunda da iyi olsa yok satar sanırım bu cihaz. SE 2022 belki güzel olur bu anlamda. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
SE 2020 aslında iPhone 6, 6S, 7, 8 kasasını beğenenler için güzel bir model. iPhone 8'in A13 işlemcili hali diyelim kendisine. Ama kullanan neredeyse herkes pil ömründen şikayet ediyor. Pil ömrü konusunda da iyi olsa yok satar sanırım bu cihaz. SE 2022 belki güzel olur bu anlamda. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Pil konusu tamamen kullanıcıyı ilgilendiren bir durum aslında, eğer elinden hiç düşürmüyorsan zaten dayanmaz. 😀

Ben ortalama 3-4 saat kullanırım bazen 1-2 saat aşarım o yüzden bataryası üzmüyor.

qGhosT

Bronze Sample
İfade skoru
673
Asus'un fabrikasından Rog phone 5 çalamıyor.
Samsung galaxy note 5. 2015 çıkışlı. Kendisi 6 yaşına basacak. 1 sene önce batarya ve soketini değiştirmiştim. Arada çökse de güzel cihaz. 2k amoled ekran mükemmel.

Performansı bana artık yetmese de cihazı dibine kadar kullanmayı düşümiyorum.

Artık oyunlarda işlemci 70 dereceyi görüyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube