Telefonunuz kaç yıllık?

Telefonunuz kaç yıllık?

• Toplam oy
    58
Silicone Android Uygulaması

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
O ibreye pek güvenmemek lazım aslında ama sizin ki bayağı fazla düşmüş, benim ki daha yeni 95’e düştü.
İlk 4-5 ay %100 kaldı sonra birden 97, 94, 91 derken buralara kadar düştü ciddi ciddi…

Ben %89 sanıyordum 88e düşmüş mesela şimdi öğrendim bunu 😅

Neyse garantisi bitmeden %80 altına düşerse bi servise yollayım cihazı belki bir sorun vardır.

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Casper VIA S, Haziran 2020'de almıştım. Memnunum tek sorunu WhatsApp'ın bazen düzgün çalışmaması. Değiştirmeyi düşünmüyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bence çöp. Zamanında keşke 200 koysaydık da A20 alsaydık diye düşündüğüm oluyor. Gerçi SoC aynı tamamen ama diğer özellikleri farklı. :)
A52 aşağısındaki A serisi alınmamalı.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
2 yıl kadar Galaxy M20 kullandım ama ben bu kadar yazılımı sorun çıkartan başka telefon görmedim ilk aldığımda Android 8.1 ile gelen telefon o zamanlar yağ gibi akarken gönderilen 9.0 güncellemesi ve değisen arayüzü ile insanı tam bir sinir küpü yaptı. Çıkan en büyük sorun arayüzde donma ve dokunmatiğin kendi kendine basması idi. Bir tane fix güncellemesi gönderdiler biraz duzeldi arayüz rahatladi dokunmatikte ve Samsung klavye bugları azalsada devam ediyordu. Sonra üstüne bir güncelleme daha atıp düzelmiş olan telefonu bir daha çöp etmeyi başardı Samsung. Android 10 ile birlikte bugları en alta kadar indirebilselerde bir kere soğuttu kendinden telefon. 2011 model iPad 2 bile bu cihazdan daha rahat hissettiriyor bazen.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
3 Yıl 2018'in başında almıştım Redmi Note 8. O zamanların tartışmasız en F/P cihazıydı. 1400 gibi bir şeye almıştım. Hala taş gibi çalışıyor. 1 kere bile çökmedi. Tek sorunu geçici ekran yanması var :/

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube