[TAHMİN] Fen lisesi yolu gözükür mü?

Silicone Android Uygulaması
KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Bunlar hiçbir şey ifade etmiyor maalesef. Çünkü kim ne derse desin, belki bu netlerle yüksek bir yüzdelik dilim tutturacaksın. Ondan sen boşver bunları, sonuçlar açıklanana kadar bakma bir daha.
Moralim çok bozuldu 1 saat ağladım sonuçları görünce.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Seni kırmak istemiyorum fakat sizden kat kat daha iyi yapanlar var, sınavı kolay bulanlarda oldukça fazla. Anadolu liseleri kötü algısı yok artık, bu algıyı unutmak lazım. Fen Lisesi diye adına gitmeyin, iyi bir AL çoğu Fen'den daha iyi bir durumda.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Seni kırmak istemiyorum fakat sizden kat kat daha iyi yapanlar var, sınavı kolay bulanlarda oldukça fazla. Anadolu liseleri kötü algısı yok artık, bu algıyı unutmak lazım. Fen Lisesi diye adına gitmeyin, iyi bir AL çoğu Fen'den daha iyi bir durumda.
Küçükçekmece fen lisesi var isteklerimden. Yeni açıldığı için geçen sene 436 ile almıştı.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Moralim çok bozuldu 1 saat ağladım sonuçları görünce.
Yahu güzel kardeşim bırak şu sonuçlara bakmayı. Sonuçlar açıklanana kadar kafanı dinle, bir işle meşgul ol ve hayatını yaşa. Boşuna böyle kendine eziyet etme. Böyle şeyleri kafana takarsan bu hayatta asla mutlu olamazsın ve başarısız olursun. O yüzden takma kafana.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Sana zor değildi, herkese zordu. Yüzdelik dilimin yine güzel olacak bence. Puan kısmını bilmiyorum.
Evet denemelerden 490-480 alan arkadaşlarım 440 aldılar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube