@tahir KB hayırlı olsun

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Bizim de istediğimiz adil olunması zaten, böyle şeyler olmazsa güç yozlaşmaya dönüşecek. Bu sadece @MisakiTaro için değil, dünyanın her yerinde böyle.

Elbette doğru söylüyorsun ama ben üzerine fazla gidildiğini görüyorum. Forum sahibinin tercih hakkı diye bir şey var, o da saygı gerektirir, saygı ise eleştiri sınırında olmalı.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Bence isminizin altında bulunan bir ''tag'' için bu kadar tartışmanıza gerek yok. Sağ üstten çıkış yaptığınız an hayatınızda bir forumda moderatör olmanızın veya olmamanızın hiçbir öneminin veya değişimin olmadığını fark edebilirsiniz.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Yoo, bayağı sorguya çekiyorsunuz. Mesajları bir oku istersen.

Benim "kurucu" olarak haklarım var, kararların %95'ini danışarak alsam da benim her daim "inisiyatif" hakkım var. Buna kimse karışamaz. Size değer veriyorum diye beni yönetmeye kalkmayın.

KB etiketi hiçbir zaman moderasyon kararına bağlı olarak verilmeyecektir. Vaktinde bir test yapmıştım bu konu hakkında ve aslında tüm şartları karşılayan biri ile kişisel sorunu olduğu için kimse istememişti. :)
Tam olarak nerde sorguya çekmişiz? Alıntılarsan, hak vereceğim fazla olmuş diye. Kimse kurucu olarak hakların yok demiyor zaten. KB etiketini de moderasyonla ver demiyor. (En azından ben demiyorum, verilse güzel olur ama sen bunu tercih etmiyorsun.) Sadece bizim de kabul göreceğimiz kişilerin olmasını istiyoruz.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Göz göre göre yalan söylüyorsun. Öyle bir oran yok.
Söyle? İstek-Öneri kısmında yaklaşık 100 tane konum var.

İnisiyatif olarak aldığım kararlar 3 tane.

Birisi beğeniler, ikincisi KB etiketi ve üçüncüsü de Apaçi'nin modluğunu almak.

Peki söyler misin başka neye danışmadan karar verdim?

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Söyle? İstek-Öneri kısmında yaklaşık 100 tane konum var.

İnisiyatif olarak aldığım kararlar 3 tane.

Birisi beğeniler, ikincisi KB etiketi ve üçüncüsü de Apaçi'nin modluğunu almak.

Peki söyler misin başka neye danışmadan karar verdim?
Doğukan'ın hesabının silinmesi, TECHNO'nun modluğunu almak, hiç kimseye sormadan yönetim istediğini yapar, size hesap vermez, demek mesela?

Tek adam yönetimi derken demek istediğim sadece bu değil.
Moderasyona sormadan kural değiştirmen, yöneticilerine söylememen, 2 yöneticinin birbirinden farklı şeyler söylemesi kurallar hakkında.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar her şeyden önce tahir arkadaşımız benim nazarımda da KB etiketini hak etmiştir. Hani hak etmeyen biri olsaydı bu kadar üzerine gidilmesini normal sayabilirdim ama tahir gerçekten çok uğraş veriyor.
Lafım Tahir'e değil.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Doğukan'ın hesabının silinmesi.
Hesabı silinmedi, kapatıldı. Diğerlerini en baştan konuşmuştuk zaten. En baştan hesap açmasına izin vermeyeceğim diye söz vermiştim zaten, Senviki'deki yazısından sonra hiçbir itiraza gerek yok.

TECHNO'nun modluğunu almak.
Her konuda laf yap ancak bunda yapma. Adama tam 5 kez sordum, aktif olacak mısın görevini yapacak mısın diye. Adam bir kez cevap vermedi. Bundan ötürü hiçbir eleştiriyi kabul etmiyorum, etmeyeceğim. Edemem.
Moderasyona sormadan kural değiştirmen.
Örnek? Üyelere bile sordum len? :D

2 yöneticinin birbirinden farklı şeyler söylemesi kurallar hakkında.
Peki bunun suçlusu ben miyim? Ayrıca o, öyle bir şey demediğini söyledi üstelik.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
@Lockheed Ayrıca defalarca gir-çık yapmanızın bir açıklaması var mı acaba? Burası keyfi iş yapılacak bir yer değil dediğiniz gibi. Gir-çık yapıyorsanız geçerli bir nedeni olmalı ya da 2-3 gün sonra geri dönmemelisiniz.

Ben burada ayrıl demiyorum, hadi yetkimi al ağlama tarzı bir cevap seni haklı çıkarmayacak. Ancak herkesin önce kendisine bakması lazım.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Peki bunun suçlusu ben miyim? Ayrıca o, öyle bir şey demediğini söyledi üstelik.
Kandırmasın kendini. O mesaj var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Buyurun, epika değil fakat bir moderatör söylüyor ve 1 moderatör 1 yönetici beğeniyor:
6B33AE98-5696-41AB-9880-CED9BADDAB9B.jpeg

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube