@tahir KB hayırlı olsun

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Asla alamayacağım diye bir şey yok. Uygun görülürse verilir. Üslubunuzu düzeltirseniz düşünebiliriz sizi de.

Ancak "MisakiTaro vakası" diye konu açıp bana hakaret derecesinde laflar eden kişiler isterse dünyanın katkısını sağlasın, vermem, veremem.
O zaman bende olamayacağım galiba. :ROFLMAO:

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
O zaman birini karşılamak yeterli yazın.

Karşılayan moderatörlerden çok daha iyi Türkçe bilgisine sahip olduğum için buradayım.
Karşılayan moderatörlerin karşılamadığı şeyleri karşıladığım için.

Bu durumdan memnun değilsen modluğumu da alabilirsin.
Ben modluğunu alayım demedim. Senin dediğin "Bunların hepsini sağlayan yok", ben de "Sen de modluk sayfasındaki hepsini karşılamıyorsun, demek ki esnetme var"

Biri değil, oradaki listeden birkaç tanesini karşılayan ve uygun görülen kişiler KB alabilir.

rohatbaba123

Silver Sample
İfade skoru
1.041
Onu @epica59 kaldırmış. Benle ilgisi yok.

KB olmanın şartlarını herkese açıklıyorum.

• Sitenin gelişmesine katkıda bulunmak.
  • Teknik Destek kısmında insanlara yardımcı olmak.
  • Bolca yazılım eklemek.
  • Efendi saygılı olmak, bunun yanında az uyarınızın olması bir kıstastır. Örnek biri olmalısınız kısaca.
  • Vaktinde sitenin test zamanlarında bana yardımcı olan kişiler için de verilebilir.
Ben bu foruma katkım olsun istiyorum ya, artık düzgün uslüpluyuz.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Asla alamayacağım diye bir şey yok. Uygun görülürse verilir. Üslubunuzu düzeltirseniz düşünebiliriz sizi de.

Ancak "MisakiTaro vakası" diye konu açıp bana hakaret derecesinde laflar eden kişiler isterse dünyanın katkısını sağlasın, vermem, veremem.
Olayın üslüple veya hakaretle olduğunu sanmıyorum. Ölye olsa bile doğuru söylemek suç mu? Ben o konuyu mizah ve eğlence bölümüne açmayı planlıyordum aslında. Hakaret derecesinde derken ne diyorsunuz onu da anlamadım? Ne tür demişim? Açmayacağını belirtti veya şunu şunu dedi veya yaptı demek Hakaret derecesindeyse affola. @MisakiTaro

Son düzenleme:
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Olayın üslüple veya hakaretle olduğunu sanmıyorum. Ölye olsa bile doğuru söylemek suç mu? Ben o konuyu mizah ve eğlence bölümüne açmayı planlıyordum aslında. Hakaret derecesinde derken ne diyorsunuz onu da anlamadım? Ne tür demişim? Açmayacağını belirtti veya şunu şunu dedi veya yaptı demek Hakaret derecesindeyse affola.
"MisakiTaro vakası" diye konu açmak küçük düşürücüdür, kabul edilemez. Kusura bakmayın. :)

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Arkadaşlar forum sahibi tercih hakkını kullanmıştır, onun adına bizlerin karar verme hakkı yok.
Yani eleştirmek başka şeydir, onu sorguya çekmek başka şeydir.
Gördüğüm kadarıyla buradaki yorumlar eleştiri sınırını aşmış, forum sahibi için neredeyse idam fermanı yazılmış.
Eleştirin ama dayatmayın, tercih hakkına saygılı olalım.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Bir moderatör olarak birkaç konudur yakındığım şey, her sorunun kaynağı. Tek adam yönetimi kısaca. İlk başlarda her kırıntı için danışan yöneticiler kafasına göre hareket ediyor.

Ben de görevim olan forum düzenini sağlamayı yerine getirmek için yakınıyorum.

Son düzenleme:

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Arkadaşlar forum sahibi tercih hakkını kullanmıştır, onun adına bizlerin karar verme hakkı yok.
Yani eleştirmek başka şeydir, onu sorguya çekmek başka şeydir.
Gördüğüm kadarıyla buradaki yorumlar eleştiri sınırını aşmış, forum sahibi için neredeyse idam fermanı yazılmış.
Eleştirin ama dayatmayın, tercih hakkına saygılı olalım.
İdam fermanı ne alaka? Onu sorguya çekmiyoruz, bence şu an sen abartıyorsun olayı. En azından benim istediğim şey, kriterlerin belirli bir şekilde açıklanmasıydı o da oldu.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bir moderatör olarak birkaç konudur yakındığım şey, her sorunun kaynağı. Tek adam yönetimi kısaca. İlk başlarda her kırıntı için danışan yöneticiler kafasına göre hareket oluyor.

Ben de görevim olan forum düzenini sağlamayı yerine getirmek için yakınıyorum.
Söyler misin tek başıma kaç tane karar vermişim? Her şeyi size danışmak zorunda değilim. Tek adam yönetimi diyorsan bu ağır bir suçlamadır, sizin bir işleviniz olmadığı anlamına gelir.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
"MisakiTaro vakası" diye konu açmak küçük düşürücüdür, kabul edilemez. Kusura bakmayın. :)
Mizah ve eğlence kategorisine açmaya planladığımı, Konunun bu adla bulunmadığını. Ayrıca bu amaçla açılmadığını, Belirtmek isterim. Konu dışına açmamın sebebi ise yeni üye olup gif yapmak isteyen arkadaşların hakkına girilmesiydi. Her hangi bir aksi düşünceniz var ise söyleyebilirsiniz. Sizi küçük düşürmek için hiç bir şey söylemedim söylemem. Bu forumu sevdiğimi burada vakit geçirdiğimi ayrıca emek verdiğimi de belirtmek isterim. En baştan burayı sevmesem veya vakit geçirmek istemsesem öyle bir konu asla açmazdım.

13

Silver Sample
İfade skoru
1.345
Söyler misin tek başıma kaç tane karar vermişim? Her şeyi size danışmak zorunda değilim. Tek adam yönetimi diyorsan bu ağır bir suçlamadır, sizin bir işleviniz olmadığı anlamına gelir.
Son 3 gündür "Moderasyon" konuşmasındaki mesajlara bak ve bize danışılan durumları verilen kararlar ile oranla, ne demek istediğimi anlarsın.
Elbette danışmak zorunda değilsin. Sadece danıştığın zaman daha huzurluydu forum, seçim senin.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bizim de istediğimiz adil olunması zaten, böyle şeyler olmazsa güç yozlaşmaya dönüşecek. Bu sadece @MisakiTaro için değil, dünyanın her yerinde böyle.
Yoo, bayağı sorguya çekiyorsunuz. Mesajları bir oku istersen.

Benim "kurucu" olarak haklarım var, kararların %95'ini danışarak alsam da benim her daim "inisiyatif" hakkım var. Buna kimse karışamaz. Size değer veriyorum diye beni yönetmeye kalkmayın.

KB etiketi hiçbir zaman moderasyon kararına bağlı olarak verilmeyecektir. Vaktinde bir test yapmıştım bu konu hakkında ve aslında tüm şartları karşılayan biri ile kişisel sorunu olduğu için kimse istememişti. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube