Sohbet konusu.

Silicone Android Uygulaması

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Çikolatam yere düştü, moralim çok bozuk.

Bu tarz konuların suyu çıktı. Moderasyonun el atması lazım da sanmıyorum öyle bir şey olacağını.
Yani gerçekten teknik sorun yaşayan birisi foruma girse, yüksek ihtimalle sorununu çözer ama ana sayfayı gördükten sonra forumdan çıkar.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
"5 kurus etmezler" ifadesi nedir? Yarin bir gun baska biri forumda senin hakkinda boyle konussa hosuna gidecek mi? Cok bencilsiniz.
Dostum bencillikle ne alakası olduğunu hala anlamış değilim, rahatsız olduysan kaldırayım ifadeyi fakat böyle triplere girmene luzüm yok.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Dostum bencillikle ne alakası olduğunu hala anlamış değilim, rahatsız olduysan kaldırayım ifadeyi fakat böyle triplere girmene luzüm yok.
Mumkunse kaldir, zamaninda bende sorun yasadim fakat bunu "halka acik" bir alanda "5 kurus etmezler" seklinde yansitmadim. En kotu sevmiyorum dersin gecersin.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Mumkunse kaldir, zamaninda bende sorun yasadim fakat bunu "halka acik" bir alanda "5 kurus etmezler" seklinde yansitmadim. En kotu sevmiyorum dersin gecersin.
Neden bu kadar alındığını anlamış değilim, ayrıca bencillik konusuna girmek istemiyorum .

İfadeyi kaldırdım, uyarın için nedenenini bilmeme rağmen teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Neden bu kadar alındığını anlamış değilim, ayrıca bencillik konusuna girmek istemiyorum ; dediğimin 6 kuruş olmamasından böyle bir ifade kullandıysan orası ayrı.

İfadeyi kaldırdım, uyarın için nedenini bilmeme rağmen teşekkür ederim.
Rica ederim, aksine alinmadim. Sadece iyi bir ortam olusmasini istiyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube