Sohbet konusu.

Silicone Android Uygulaması
KS
Haruki Murakami

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Forumun ilk kavgasını çıkarmayın. Sudan sebeplerden kavgalar...
Ortada bir kavga bile yok kankam, merak etme. İrfan ile tartışmam zaten.
@Haruki Murakami, sana birkaç şeyi yapmamanı söylemiştim. Hepsini tek tek yapıyorsun, bilerek.

Bu konu hakkında son konuşmamdı, tekrarlamayacağım.
Ne diyeyim ki sana, hala beni tanımıyor isen ve hala şaka ve troll yaptığımi anlamadiysan ne diyeyim yani?
Neyse, sen de haklısın. Her insan şakadan hoslanmayabilir, ben de hala üstüne gidiyorsam hata bende zaten, özür diliyorum. Herkese iyi geceler tekrardan. Rüyanızda beni görün. :alien: :)

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Ortada bir kavga bile yok kankam, merak etme. İrfan ile tartışmam zaten.

Ne diyeyim ki sana, hala beni tanımıyor isen ve hala şaka ve troll yaptığımi anlamadiysan ne diyeyim yani?
Neyse, sen de haklısın. Her insan şakadan hoslanmayabilir, ben de hala üstüne gidiyorsam hata bende zaten, özür diliyorum. Herkese iyi geceler tekrardan. Rüyanızda beni görün. :alien: :)
Swift 3’üne selam söyle benden.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Anlıyorum şaka olduğunu. Sorun da bu konuda şaka yapman zaten.

Ne demiştim sana? "X konusu hakkında dalga geçme." demiştim, değil mi?

Her insan şakadan hoslanmayabilir, ben de hala üstüne gidiyorsam hata bende zaten, özür diliyorum. Herkese iyi geceler tekrardan.
Şakadan hoşlandığımı ama belli konularda yapmaman gerektiğini de söylemiştim. Şakadan hoşlanmasam, "NAS'ılsın" olayına da karşı çıkardım.

Sana da iyi geceler kanka. Saat geç oldu, ödevini bitir yat derim ben. Kolay gelsin bitmediysen.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube