Sizce GIF'leri kapatalim mi ve GIF emojiler ekleyelim mi?

Silicone Android Uygulaması

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
GIF kelimesini yok edin.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@MisakiTaro
I know, this is very hard. And i'll get a answer like "No." But I don't want to see any animated photos. I've left a forum due this. Because I don't want my computer to crash. I know you live in Turkey and here 15 dollars become 122 Turkish Liras (Like 122 dollars). If that plugin was 15 Turkish Liras you would definitely buy it, we know this. But you can't afford this price. But please, close it for one time. :( If we donate that money to you, I promise I won't say anything.

Please give some sympathy and help me. Thanks for reading. Have a good day.

Son düzenleme:

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415

Virtual Guardian

Silver Sample
İfade skoru
1.461
@MisakiTaro

GIF gerçekten gereksiz.

İnsanlar ile empati kurulmalı. Bir hareketli resim yüzünden adamakıllı foruma erişemeyenler var.
Sadece foruma bakıyorum mobil veri ile. 2 saat o da günde geri kalanında Wi-Fi erişimi olan yerlerde olduğum için sıkıntı yok. 4.1 GB internetimi yedi. Kaldırılmalı. Yoksa gereksiz yere internetimizi yiyecek...

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ya pre üyelikle gelmeli, ya kalkmalı ya da herkese gelmeli.
Bütün forum gif olsa bende olmasa ben yine sıkıntı çekmem fakat gifine canı gibi bağlananlar var.
@MisakiTaro sahi pre neden geldiği gibi kalktı.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Direkt gerek yok ki. Herkesten kaldırın fotoğrafları. Eksikliğini bile hissetmezsiniz.
Yav bu seferde işte bazıları diyecek benim neden GIF'im yok diye? İki ucu tezekli değnek gibi olay.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube