Sizce GIF'leri kapatalim mi ve GIF emojiler ekleyelim mi?

Silicone Android Uygulaması

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Ben ikna oldum beyler. Ornegin su an ipad 2 beni kurtarin diye bagiriyor.
Benim General Mobile 5 Plus'da girmeye tövbe edecek az kaldı.
Bence kapatalım ve Cosgan'ın emojilerini ekleyelim.

Nirvana

Silver Sample
İfade skoru
825
T harfi ile mutluyum.

GIF kapatılırsa bir şey değişmez. Yani iyi olacaktır.

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
GIF yüksek ihtimal ile kaldırılacak. Kaldırılmasını isteyen arkadaşlar mantıklı argüman sunarken kalmasını isteyenler ''Kalsın!'' dan daha fazlasını yazamadı. Elveda GIF PP görüşürüz.

Benimkini buraya bırakayım, güle güle son 10 dakika koyduğum güzel loop gif. Muhtemelen 2 saat sonra yok olacaksın.
giphy.gif

GIF'lerin bize iyi hissetirmesinden başka bir artısı yok. Daha fazla veri tükettiriyorlar, forum içi tartışmaya neden olabiliyorlar. Rahatsız olanlar da var.

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Haksizlik olmamasi, mobil veri ve dusuk sistemi olanlari zorlamama amaciyla gifleri kapatma karari aldik. Cok mantikli bir argumani olan biri yazarsa vazgecebiliriz.
Kapatın, GIF emojiler gelsin.

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
GIF dediğin 10 FPS videodan ibarettir yeğen, kapatılsın bence de. Olmazsa olmaz bir özellik değil.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
GIF emojilerin sistemi zorladığı falan yok ayrıca. DH'de bu emojiler 30 senedir var. Çöp çöp sistemlerde kullandık biz bu siteyi. Hiç ne kastı ne de dondu emojiler yüzünden bilgisayar. Çözünürlükleri düşük bir kere. 2004 yılında çıkmış emojiler mi sisteminizi zorlayacak? Evilol

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
GIF emojilerin sistemi zorladığı falan yok ayrıca. DH'de bu emojiler 30 senedir var. Çöp çöp sistemlerde kullandık biz bu siteyi. Hiç ne kastı ne de dondu emojiler yüzünden.
Sistem kasmadı da mobil veri bitti, internet aşım için 25MB'lık koruma paketi var iyi ki yoksa...

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Sistem kasmadı da mobil veri bitti, internet aşım için 25MB'lık koruma paketi var iyi ki yoksa...
GIF PP kaynaklıdır hocam o. 2004 yılında da internet çok iyi değildi. :) GIF emoji yüzünden hiç internetimiz bitmedi bizim. 50-100 KB'lık GIF veri yemez kolay kolay. Ama 20-30 MB'lık GIF PP'ler yer kesinlikle.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
GIF PP kaynaklıdır hocam o. 2004 yılında da internet çok iyi değildi. :) GIF emoji yüzünden hiç internetimiz bitmedi bizim. 50-100 KB'lık GIF veri yemez kolay kolay. Ama 20-30 MB'lık GIF PP'ler yer kesinlikle.
GIF PP yüzünden.

Evilol bu emoji kalabilir de GIF PP'lerin hepsi kalkmalı.

Foruma telefondan giremez oldum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube