Pahalı klavyeler gerçekten gerekli mi?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Bunun garantisini veremezsin. Teknoloji şans işidir özellikle düşük bütçede.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kanka deme öyle klavyeye 100 TL üstü verilmez.
Sözleri çarpıtma. :)
yok lan, cok egilmiyor.
Bu klavye fiyatını hak etmiyor biraz kötü. Bunun yerine düz klavye alsan taş gibi götürürdü. :D

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Sözleri çarpıtma. :)

Bu klavye fiyatını hak etmiyor biraz kötü. Bunun yerine düz klavye alsan taş gibi götürürdü. :D
nasıl etmiyor la neredeyse 1 yıldır bende ve hala sapasağlam klavye, sadece tuşlar siliniyor

ışık olması işime yarıyor gece gece

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Zorunlu diyen kimse olmadı knk. Paran varsa alırsın yoksa almazsın. Bileklerinin daha az yorulmasını istiyorsan bilek destekli klavye alman lazım.
Tamam. Yine de pahalı klavye alman gerekmiyor. Al, var ararsan.

Yo. Microsft'un ucuz klavyesinden vardı, bozuldu. Rahat da değildi. 2 sene falan dayanmıştı.
@AMD i9 10950X Redragon ile sorun yaşıyordu. Ee, Redragon kötü mü oldu şimdi? Veya ben Razer Deathadder ile doubleclick yaşıyorum diye Razer'a çöp mü demeliyim?

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Tamam. Yine de pahalı klavye alman gerekmiyor. Al, var ararsan.

@AMD i9 10950X Redragon ile sorun yaşıyordu. Ee, Redragon kötü mü oldu şimdi? Veya ben Razer Deathadder ile doubleclick yaşıyorum diye Razer'a çöp mü demeliyim?
Üste dediğimi okusan keşke.

KS
A

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Dur tahmin ediyim
A4 tech
A4tech uzun yıl gider ama artık pek markayla alakası yok. Rampage’nin X modeli uzun ömürlü çıkar Y modeli 2 günde elinde kalır veya X modeli sende 10 yıl dayanır arkadaşınınki 2 haftada fişi çeker. Logitech’in düz klavyesi iyi diye duydum, Rampage’nin 1-2 klavyesi var. Benim klavye dediğim gibi Volvo fabrikasından çıkmış gibi olduğundan anca başka mekanlarda gördüğüm klavyeleri biliyorum. :D

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Klavyenin henüz bir amacı yok. Neden sesi için para vereyim?
Sesi için para vermiyorum aslında tam tersi sessiz olana bakıyorum.

Önceki klavyemde membrandı şu anki de öyle, ucuza işi kapatmak için membran tercih ettim yoksa çok güzel fiyatlara %60 klavyeler var ve kompakt oldukları için masada daha fazla yer açılıyor.

Mekanik klavyelerin asıl amacı daha kısa tepki süresi ile daha hızlı yazmak. Gerçi G105 ile bile 105 WPM gören birisiyim benim için o kadar gerekli değil ama amacı var. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube