Okul itirafları.

Silicone Android Uygulaması

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Dostum tamir masrafı için 500 lira isteniyor. O parayı veriyorsun ama %100 çözüm değil. Üstelik ben o kartı 425 TL'ye aldım Donanım Haber Forum'dan. Kartın parasından daha fazla tamir ücretini verip %100 sonuca ulaşamayacağım ölü karta neden yatırım yapayım?

Bundan sonra gittim GTX 680 aldım zaten tekrar. :D
Benim işlemci gibi işte ya. 30 lira veriyorsun ama %100 çalışacak diye bir şey geçerli değil.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
8.sınıfta okuldan 2 kişi kaçıp bisikletle pizza yemeye gitmiştik. Hoca bizim kaçtığımızı fark etmemişti bile. Sonra geri gelip servisle eve dönmüştüm.

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Ben yapmadım ama sınıfta biri din hocasının dersinde akıllı tahtadan google'ı 63 styla açacak şekilde ayarlamıştı, sesi de fullemişti, din hocası bir açtı google'ı, başladı 63 style senin ... diye. Ne komikti be o zaman.
Olay 4-5 yıl önce oldu diye hatırlıyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@fluci1,
Quack quack power Brogan, no

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Benim çok var hangisini anlatsam bilemedim. Okulun son günleri en alt katta gizli bir yer var. Burada telefonla oynuyoruz normalde yasak. Bir arkadaşım bizi ispiyonlamış hoca da geldi üstümüzü arayacak. Arkadaşlar telefonu minderin altına sakladı. Ben hoca bizi ararken aradığı arkadaşımïn cebine attım telefonu yukarı çıkınca da aldım. Herkes şok olmuştu.

Son düzenleme: Moderatör:

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Arkadaşlarla ortaya küfür savuruyorduk arkamızı bir döndük hoca bizim arkamızda. O anki bakışı hala unutmam. ?
To be continued...
Benim çok var hangisini anlatsam bilemedim. Okulun son günleri en alt katta gizli bir yer var. Burada telefonla oynuyoruz normalde yasak. Bir p****nk arkadaşım bizi ispiyonlamış hoca da geldi üstümüzü arayacak. Arkadaşlar telefonu minderin altına sakladı. Ben hoca bizi ararken aradığı arkadaşımïn cebine attım telefonu yukarı çıkınca da aldım. Herkes şok olmuştu.
İlizyon numarası gibi olmuş :D

Bende bir hatırlamaya çalışayım belki bir şey çıkar.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Bir tane geldi şimdi aklıma. Aslında bir tane değil 10 tane falan. Türkçe hocamız vardı bir tane, derslerde bazen bağırırdı ama severdim kendisini. Ama adam hep beni küfür ederken yakalıyordu. Ne zaman etsem arkamdaydı. Hem 5. hem 6. hem 7. hem de 8. sınıfta yakalamıştı. En iyisi de şu idi. 6. Sınıfta futbol oynayacktık takım seçiyorduk. Arkadaş absürt şeyler söyledi bende küfür etmiştim. O sırada hoca omzuma elini attı. :)

Son düzenleme: Moderatör:

Emre

Silver Sample
İfade skoru
1.220
Bizim beden dersinde derste beraber çıkmadıysak dışarı çıkmak yasaktı. Dışarı çıkanlar içeri giremezdi.
Biz de okulun en arkasındaki kaloriferin üstündeki camı seçtik, çıkmaya çalıştık başta, korkudan çıkamadık. Sonra tam cesaretimi topladım çıktım, hoca has joined. ''Hoca ne yapıyorsun oğlum''
dedi. Ben de ''hiiç'' dedim. Hoca güldü ve gitti. Dönüşte de yanlışlıkla 8. sınıfların dersine atladığımı hatırlarım o cam yerine.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Bizim okulda partiler oluyordu yılbaşında. Dışarı soğuktu çoğu zaman içerideydik. Sonra Camın önündeki balkona atladık. Normalde oraya çıkılmasına bırak izni direkt disiplene falan gönderirler. Oraya çıktık ve eğildik güya kimse görmüyor. O sırada birisi görüp ötmüş. Bizim de en sevdiğimiz bizi seven bir hoca geldi görmeye. Dedi ki "Oğlum napıyorsunuz gelsenize içeriye" diye. Cidden utanmıştık.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube