Okul itirafları.

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Hocanın ayakkabısına kustum, perdenin arkasına saklanıp 3-4 dakika farkedilmeden durdum ve hocaların çok gizemli olan çantasını sakladım, yeni gelen hocalara kendimi farklı bir isimle tanıttım, yazılı sözlülerde arkadaşlarımla anlaşarak birbirimizin ismini yazdık vs. Klâsik aktiviteler.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Çok güzel bir anım aklıma geldi. GTX 680'im bozulmuştu. Tamir masrafı 500 TL istediler ki o tamir de sağlıklı değil, yine bozulabilir dendiği için yaptırmadım. Fetiş testi için okula götürdüm.

Before;
Screenshot_20210430-114105.png

After;
Screenshot_20210430-114049.png

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Simit çok sakat oyun.

Anımı anlatayım:
Şimdi okulun bahçesinde top ile aylık oynuyoruz. Buraya kadar her şey çok normal. Daha sonra top sivri demirliklerin üstünden yan bahçeye kaçtı. Bakınız demirlikler aynen şöyle:
1619772265247.png
Daha sonra "Emre" isimli arkadaşım bu demirliklerin üzerinden atladı topu almak için. Ama demirlikler daha kısa bu kadar uzun değil. Cart sesi geldi. Dedik yırttı herhalde çanağı, eşofman kaba et bölümünden ayak tarafına kadar dikine doğru yırtılmış. Altında da don yok. Ulan bi' baktık akıllara zarar. Sonra ağlayarak eve gitti. Babası geldi bu çocuğa 5 metre uzakta duracakmışız. O gün bu gündür bu demirliklerden nefret ederim.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Çok güzel bir anım aklıma geldi. GTX 680'im bozulmuştu. Tamir masrafı 500 TL istediler ki o tamir de sağlıklı değil, yine bozulabilir dendiği için yaptırmadım. Fetiş testi için okula götürdüm.

Before;
7646 numaralı eki görüntüle

After;
7647 numaralı eki görüntüle
Üzüldüm nedense. Hiç sevmiyorum böyle insanları. Sana bir ürün veriliyor düzgün baksana ya. İlla bozmak, kötü davranmak, kırmak zorunda mısın? Sırf o yüzden okulda kimseyle eşyalarımı paylaşmamaya çalıştım. Tabi ondan sonra cimri diye linç yedim.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Üzüldüm nedense. Hiç sevmiyorum böyle insanları. Sana bir ürün veriliyor düzgün baksana ya. İlla bozmak, kötü davranmak, kırmak zorunda mısın? Sırf o yüzden okulda kimseyle eşyalarımı paylaşmamaya çalıştım. Tabi ondan sonra cimri diye linç yedim.
Dostum tamir masrafı için 500 lira isteniyor. O parayı veriyorsun ama %100 çözüm değil. Üstelik ben o kartı 425 TL'ye aldım Donanım Haber Forum'dan. Kartın parasından daha fazla tamir ücretini verip %100 sonuca ulaşamayacağım ölü karta neden yatırım yapayım?

Bundan sonra gittim GTX 680 aldım zaten tekrar. :D

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Eskiden kapıya duvar örerdik, kapının dibine biri oturur ve ayaklarını yukarı koyar, öbürü de oraya oturur ayaklarını öbürünün kafasına koyar, bu böyle devam eder. Biz tennefüste kapıya öyle duvar ördük, ama kendimizi atamadık, 10 kişi daracık kapının eşikleri arasına sıkışmışız, bizim fenci vardı Mustafa hoca, harbi kral adam. Bize bir koydu, yerlerdeyiz. Olan en yukardan düşen bana oldu ?

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Dostum tamir masrafı için 500 lira isteniyor. O parayı veriyorsun ama %100 çözüm değil. Üstelik ben o kartı 425 TL'ye aldım Donanım Haber Forum'dan. Kartın parasından daha fazla tamir ücretini verip %100 sonuca ulaşamayacağım ölü karta neden yatırım yapayım?

Bundan sonra gittim GTX 680 aldım zaten tekrar. :D
Olsun. Sadece bu kart için değil, diğer şeyler için de geçerli dediklerim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube