Mouse Sohbetleri #3

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Viper Mini, 311 liradan 305 liraya düşmüş. Bir gün benim olacaksın üzümlü kek :love:

@PossibleTurco Bu arada OP-620D'yi sonunda rahmetli edebildim. Oyunda sinirden birkaç yumruk indirdikten sonra click gitti. Tamir etmeye uğraşmayacağım, şimdilik touchpad ile idare edeceğiz 🤷‍♂️

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Viper Mini, 311 liradan 305 liraya düşmüş. Bir gün benim olacaksın üzümlü kek :love:

@PossibleTurco Bu arada OP-620D'yi sonunda rahmetli edebildim. Oyunda sinirden birkaç yumruk indirdikten sonra click gitti. Tamir etmeye uğraşmayacağım, şimdilik touchpad ile idare edeceğiz 🤷‍♂️
Şu fragman ilk çıktığında bu fare Türkiye'ye gelsin diye dua ediyordum. İyi ki gelmiş.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Şu fragman ilk çıktığında bu fare Türkiye'ye gelsin diye dua ediyordum. İyi ki gelmiş.

İyi ki de gelmiş. Seveceğimi düşündüğüm bir fare.

Ayrıca fareyi ilk gördüğümde bayağı küçük, ele avuca sığmayacak bir şey zannetmiştim, meğerse standart fare boyutlarında ve son derece iyi bir fare. Viper'ın "Mini" takısından olsa gerek.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Muhtemel cete savasi cikacak ama bir sorum var.
500tllik mouse ile 150tllik mouse farki cidden o kadar cok mu, kissiyat ve rahatlik para verilesi seyler ama o kadar hissettiriyor mu sensor performansi?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

M185 faremin USB'sini buldum
Usta aklima gelmisken yazayim intermette bu alicilari satanlar var, ne kadar dogru ve kaliteli bilemem ama var diye hatirliyorum.
Hic logi ile konustun bu sensor kayip diye belki verirlerdi.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
500tllik mouse ile 150tllik mouse farki cidden o kadar cok mu, kissiyat ve rahatlik para verilesi seyler ama o kadar hissettiriyor mu sensor performansi?
Bana göre çok profesyonel bir oyuncu değilseniz fark edemezsiniz bu farkları. Kablosuz neyse de kablolu farelerde istersen 1000 TL ver yine de 150 TL'lik fareye göre über süper farklar göremezsiniz. Bunu bizzat deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum. Kablosuz farelerde pil uzunluğu açısından fiyata göre farklar olabilir. Ama kabloluda anlamak çok zor farkları.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Bana göre çok profesyonel bir oyuncu değilseniz fark edemezsiniz bu farkları. Kablosuz neyse de kablolu farelerde istersen 1000 TL ver yine de 150 TL'lik fareye göre über süper farklar göremezsiniz. Bunu bizzat deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum. Kablosuz farelerde pil uzunluğu açısından fiyata göre farklar olabilir. Ama kabloluda anlamak çok zor farkları.
150 TL'lik fare ile 500 TL'lik fare hissiyatını hissetmek için profesyonel oyuncu olmanıza gerek yok. Normal kullanıcı bile hisseder bu farkı.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
150 TL'lik fare ile 500 TL'lik fare hissiyatını hissetmek için profesyonel oyuncu olmanıza gerek yok. Normal kullanıcı bile hisseder bu farkı.
Sensör olarak bahsettim hocam. Malzeme kalitesi ve hafifliği katmadım işin içerisine.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Profesyonel oyuncu olmak gibi bir niyetim yok zaten, pahali ve ucuz (trek marka) yaris bisikleti mantigiyla ayniymis, sag olun :D.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Apaci hocam rahatlik degil sensor skatez vs anlaminda dedim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kullanıldığı sensöre göre değişir aslında. PMW3325 ile PMW3389 hissedilebilir mesela.
80tl bandi ustune cikmadigimdan bilmiyorum, bizde bozuldukca degisiyor :D.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Benim de merak ettiğim bir konu ama ediyordur diye düşünüyorum. Ergonomisi falan da olabilir 😀
Usta aklima gelmisken yazayim intermette bu alicilari satanlar var, ne kadar dogru ve kaliteli bilemem ama var diye hatirliyorum.
Aynen hocam, ben de duymuştum öyle şeyler ama araştırmama gerek kalmadı 🥰
Hic logi ile konustun bu sensor kayip diye belki verirlerdi.
Onu da duymuştum ama 5-6 yıllık fare için yollarlar mıydı? 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube