Mouse Sohbetleri #3

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Bu bütçede en iyisi.
Yok hocam, ben alıcısı değilim. Merak ettim öyle. Ben Zone Bilişim'deki fareyi düşünüyorum. Ama şunu, o attığım farenin altında gördüm:
Kablosuz farenin rahatlığı için ileride almaya değer mi?

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
1621978094209.png

G300S yine şaşırtmadı. SSD Plus gibi umutsuz bir vaka daha.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Yok hocam, ben alıcısı değilim. Merak ettim öyle. Ben Zone Bilişim'deki fareyi düşünüyorum. Ama şunu, o attığım farenin altında gördüm:
Kablosuz farenin rahatlığı için ileride almaya değer mi?
Attığın fareyi alırsan birkaç gün sonra bozulacaktır. Tutuş şeklin ve elinin uzunluğu nedir?

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Mert Ayıboğan

Bronze Sample
İfade skoru
459

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Attığın fareyi alırsan birkaç gün sonra bozulacaktır.
Bu, şu an almayı düşündüğüm fare:

Forumda takılırken falan kullanmak için alma ihtimali verdiğim Everest mi birkaç günde bozulur? Yok hocam, kalsın o zaman :D
Tutuş şeklin ve elinin uzunluğu nedir?
Tutus şeklimin palm ve claw karışımı olması lazım. Ölçüleri 18'e 9 diye biliyorum ama önümüzdeki günlerde tekrar ölçeyim hocam. :)

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535

Forumda takılırken falan kullanmak için alma ihtimali verdiğim Everest mi birkaç günde bozulur? Yok hocam, kalsın o zaman :D

Tutus şeklimin palm ve claw karışımı olması lazım. Ölçüleri 18'e 9 diye biliyorum ama önümüzdeki günlerde tekrar ölçeyim hocam. :)
Everest'e bulaşmayın. Sharkoon alıp geçin.

Mert Ayıboğan

Bronze Sample
İfade skoru
459

Bir haftaya yakın süredir light 2 s deneyimliyorum ve bence f/p olarak iyi. Ancak ben yandaki tuş konumlandırmasını beğenmedim. Ya serçe parmak gelen kısımlara basamıyorum ya da yanlışlıkla basıp duruyorum. Uygulaması işlevsel ve kolay. Çok acayip rgb değişim olanağı sunmuyor ama yeterli. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Bir haftaya yakın süredir light 2 s deneyimliyorum ve bence f/p olarak iyi. Ancak ben yandaki tuş konumlandırmasını beğenmedim. Ya serçe parmak gelen kısımlara basamıyorum ya da yanlışlıkla basıp duruyorum. Uygulaması işlevsel ve kolay. Çok acayip rgb değişim olanağı sunmuyor ama yeterli. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Bence inceleme konusu açın derim.

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Aklımda var, bu hafta içinde açmayı planlıyorum.
Çok güzel olur hocam, teşekkürler. :) Motionless IN White hocam da açacaktı inceleme konusu :D Şu an USB kaybolduğu için faresizim zaten ama bilgisayarı son zamanlarda pek kullanmıyorum. Yeni bilgisayar alacağım için ve fiyatının artacağını düşündüğüm için yakında alasım var. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube