Mouse Sohbetleri #1

Silicone Android Uygulaması

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Yeni konu actim mouse ile ilgili(oneri konusu) onerisi olan varsa onerirse mutlu olurum.

@Bella ciao Steelseries fareleri oldukça sade ve iyi ama gereğinden fazla pahalılar. Şu an mevcut fiyatlarını hak etmiyorlar asla. Daha iyi fareler varken o fiyatlarda yüzlerine bakmam ben açıkçası.
SS=OP urunler.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Razer balon. Bime gelen modelini aldım parlama yaptı dokusunu kaybetti. 2 senede dokusunu kaybeden ürün mü olur arkadaş.

Ben onu bunu bilmem X7 F6 ve W70 MAX White > All baba.
A4Tech garip bir şekilde farelerini hayvani derecelerde uzun ömürlü üretiyor. Duvarlardan duvarlara çalınmış bir A4Tech fare var ve halen yaşıyor. Ölmüyor bir türlü. Adamlar ömürlük cihazlar üretiyorlar. Razer'ın ürünleri teknik olarak üstün olsa da malzeme kalitesi ve ömür açısından A4Tech kadar uzun ömürlü oldukları pek görülmemiştir. Bu kullanım şekline göre de değişir ama genel olarak A4Tech malzeme kalitesine abanan bir şirket gerçekten. O yüzden net şekilde Razer'dan daha uzun gideceklerini söyleyebilirim.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Hayalimdeki mause ; Truemove Pro sensörlü, wireless bir Rival 710 kasasına sahip Rival 720 :D. Hele ki bu mause 99$ fiyat etiketiyle gelirse piyasada oldukça adını duyarız. Steelseries aslında kaliteli bir marka fakat piyasada adını daha fazla duyuracak mause'lar çıkarması lazım. Oldukça fazla mause incelemiş Ali Güngör'ün bile en çok ergonomisini en çok beğendiği mause'lardan birisi Rival 300, kendim kullandığım ve oldukça memnun olduğum mause Rival 300S. Bir de Rival 300 kasasının özelleştirilip, en üst seviye donatıldığı Rival 700 serisi 🤌👌😋. Kim ne derse desin steelseries adamdır aga.
Rival 700'ün kasası 300'den daha yüksek gelmişti bana, yanlış mı hatırlıyorum?

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
@fryzen, Rival 700 serisinin kasası rival 300 serisinin modifiye edilmiş hali. Temel olarak aynılar. Biraz daha yüksek gelmesi normaldir.

172491d061b636c44374b520faf27f1180b3.jpg
steelseries-steelseries-rival-300-siyah-gaming-mouse-77820_500.jpg

steelseries-rival-300s-optik-kablolu-oyuncu-z.jpg
41DcBLrX0XL._AC_SY1000_.jpg

Steelseries Rival 700 Gaming Mouse + QCK Medium Mousepad: Amazon.com.tr
SteelSeries Rival 300, optik oyun faresi, RGB aydınlatma, 6 tuşlu, kauçuk  yan kavrama yüzeyleri, renk siyah: Amazon.com.tr
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Zayron, İkisi de 2018'de çıktı. 2018'deyken oldukça üst seviye ürünlerdi. Rival 600 79$, 650'de 119$ ile satışa çıktı. Sence de böyle bir fiyatlandırma olması normal değil mi? PMW 3360 sensör kullanıyor ikisi de ki o zamanlar oldukça iyi bir sensördü.

Son düzenleme:
KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube