Mouse Sohbetleri #1

Silicone Android Uygulaması

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Razer balon diyen hayatında Razer kullanmamıştır. Kullanıp da memnun kalmadıysa çöp ürünlerinden birisini almıştır ya da kendisi çöptür. O.O2

Şaka bir yana Deathadder Chroma reis ile uzun zaman geçirdim. @i9 11900K switch alırsam sorunumun düzeleceğini söylüyor, 50 TL'ye satılıyor. Elimdeki X7 F7 taş gibi çalışıyorken bilemedim. 😁

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Razer balon diyen hayatında Razer kullanmamıştır. Kullanıp da memnun kalmadıysa çöp ürünlerinden birisini almıştır ya da kendisi çöptür. O.O2

Şaka bir yana Deathadder Chroma reis ile uzun zaman geçirdim. @i9 11900K switch alırsam sorunumun düzeleceğini söylüyor, 50 TL'ye satılıyor. Alınır mı ki bilemedim. Elimdeki X7 F7 taş gibi çalışıyorken bilemedim. 😁
Ya her firmanın iyi ve güzel ürünleri var hocam. Razer'ın bile berbat ürünleri var. Ama genellikle bu adamlar kaliteli ürün üretiyorlar. Sorun çıkartma ihtimalleri çok düşük ürünlerinin. Hem Bloody hem de Razer şu fare alanında tek geçeceğim iki isim şu an mesela. Son yıllarda Logitech ürünleri çok sorun çıkartmaya başladı. Diğer firmalar da üretmek için üretiyor gibi.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bimden ses cikarmayan Polosmart marka mouseyi almayin.
Kanser oldum, takila takila gidiyor bazen duvara firlatasim geliyor.
Kimsenin de mouseye para vermeye niyeti yok o yuzden kullaniyoruz.
Fason üretim mallar oldukları için normal hocam. Çin'de satılan ürünlere marka basıp satıyorlar burada. İçerisinde ki sensör Allah bilir sensör bile değildir. Evilol

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Fason üretim mallar oldukları için normal hocam. Çin'de satılan ürünlere marka basıp satıyorlar burada. İçerisinde ki sensör Allah bilir sensör bile değildir. Evilol
Hocam sensor yerine ben daha iyi is yaparim, o derece kekw
Kufur yuzunden link atamiyorum. Metin 2 dolunayi calinan cocuk diye arayin hocam. Bir cok duygumu yansitiyor.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709

Şaka bir yana Deathadder Chroma reis ile uzun zaman geçirdim. @i9 11900K switch alırsam sorunumun düzeleceğini söylüyor, 50 TL'ye satılıyor. Elimdeki X7 F7 taş gibi çalışıyorken bilemedim. 😁

Bunu kullanmıştım, ve steelseries daha iyi geldi.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
Hayalimdeki mause ; Truemove Pro sensörlü, wireless bir Rival 710 kasasına sahip Rival 720 :D. Hele ki bu mause 99$ fiyat etiketiyle gelirse piyasada oldukça adını duyarız. Steelseries aslında kaliteli bir marka fakat piyasada adını daha fazla duyuracak mause'lar çıkarması lazım. Oldukça fazla mause incelemiş Ali Güngör'ün bile en çok ergonomisini en çok beğendiği mause'lardan birisi Rival 300, kendim kullandığım ve oldukça memnun olduğum mause Rival 300S. Bir de Rival 300 kasasının özelleştirilip, en üst seviye donatıldığı Rival 700 serisi 🤌👌😋. Kim ne derse desin steelseries adamdır aga.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@Bella ciao Steelseries fareleri oldukça sade ve iyi ama gereğinden fazla pahalılar. Şu an mevcut fiyatlarını hak etmiyorlar asla. Daha iyi fareler varken o fiyatlarda yüzlerine bakmam ben açıkçası.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345

Razer balon. Bime gelen modelini aldım parlama yaptı dokusunu kaybetti. 2 senede dokusunu kaybeden ürün mü olur arkadaş.

Ben onu bunu bilmem X7 F6 ve W70 MAX White > All baba.

SON İ3 BÜKÜCÜ

Bronze Sample
İfade skoru
1.305
Şu zamanda kurtarıcı ve çok F/P olan bir mouse. F/P olmadığını idda eden varsa çıksın gitsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube