Microsoft'un Yayınladığı Saçma Intel İşlemci Destek Listesi

Silicone Android Uygulaması

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Sen agliyon. Benim 9300H ve 8300H destek veriyor :cool:

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Yooo.https://www.youtube.com/watch?v=3m6g87MBYDw
Link ayarı açılmıyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam bu komutsetleri ile alakalı olabilir mi? Bu arama kısmı ve widgetlar yapay zeka ile çalışacaktı.
Hocam hepsi X86-64Bit destekliyor, 7700HQ hala iş gören bir işlemci.
İlerleyen günlerde anlaşılır. Bellek denetçiden diyeceğim fakat 3300-3500X bile desteklenmiyor.

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Bill gates annesini pek sevmiyor belli ki :D (ben demedim, ben sadece duyduklarımı söylüyorum)

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam hepsi X86-64Bit destekliyor, 7700HQ hala iş gören bir işlemci.
İlerleyen günlerde anlaşılır. Bellek denetçiden diyeceğim fakat 3300-3500X bile desteklenmiyor.
Hepsi iş görüyor HQ, QM, MQ falan. i7-2670QM halen daha çok güçlü bir işlemci. Baz frekansı 2,20 GHz ve 3,10 GHz'e kadar çıkıyor Turbo ile. 4C/8T olmasına değinmiyorum bile. Sen şimdi gidip böyle bir işlemciye destek vermiyorsan gülerim açıkçası sadece. :)

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Hepsi iş görüyor HQ, QM, MQ falan. i7-2670QM halen daha çok güçlü bir işlemci. Baz frekansı 2,20 GHz ve 3,10 GHz'e kadar çıkıyor Turbo ile. 4C/8T olmasına değinmiyorum bile. Sen şimdi gidip böyle bir işlemciye destek vermiyorsan gülerim açıkçası sadece. :)
Atomlar var , saçma sapan işler 2670QM 2-4 sene daha görecek bir işlemci.
Çıkar karın ağrısı yakında.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Sistem gereksinimlerini neden bu kadar abartmışlar anlamadım. Sonuçta desteklemeyen pc bile windows 11'i gayet rahat çalıştırıyor. Ne gerek var yani.
Belki de 2025'e kadar herkes yeni pc alır diye düşünüyorlar.

MuKonqi

Silver Sample
İfade skoru
433
Microsoft böyle bir doküman yayınlamış kendi sitesinde. Windows 11 için desteklenen Intel işlemciler yazıyor. Lakin ben böyle saçma sapan bir liste görmedim. Leş ötesi Celeron işlemciler Windows 11 desteklerken, benim onlardan kat kat daha güçlü i7-2670QM neden desteklemiyor? Bu nasıl bir haksızlıktır böyle? Tek ben değil bir sürü 8. nesil ve altı HQ, MQ, H, QM serisi işlemci kullanan insanlar ne yapacak şimdi? Tekelciliği gözlerinizle görün işte. Windows Vista++++ güya desteklemiyor bizim işlemcileri. :gülenzaxd: Adamlar 2017 öncesi donanıma resmen hayvan muamelesi yapıyorlar. Dersini almamış bu MS.
Desteklenmeyen bilgisayar kullananlar manuel olarak kurar Windows 11'i o zaman.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Bill gates annesini pek sevmiyor belli ki :D (ben demedim, ben sadece duyduklarımı söylüyorum)
Bill değil de şu Hintli var ya, Satya mıdır nedir. Bill'den beter bu. Bir örnek vereceğim. Bill ve ondan sonraki Steve en azından ''Linux çöptür'' diyip yapacaklarını yapıyorlardı. Satya denen herif ''MS kalp Linux'' pankartlı etkinlik yapıp, Linux Vakfı'na binlerce dolar bağışlayıp TPM 2.0 ile Dual Boot'u engelliyor. Tam hınzır herif.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube