Kuşumu bir tane kedi öldürdü

Silicone Android Uygulaması

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Geçmiş olsun

Bu arada kedilere bir şey söylerken genelleme yapmayın arkadaşlar Pasaklı üzülüyor.

JDJS

Silver Sample
İfade skoru
350
Bu arada bizim balkona bir yaban güvercini yuva yapmış, bir tane yumurta var. Balkonun kapısını açmıyoruz, kuş uçana kadar açmayacağız.
Bizde de öyle olmuştu. Sadece ona ekmek vb. vermek için birde çamaşır asmak için(çamaşırları dibine asmadık merak etmeyin) açıyorduk balkonu bir gün başka yere 10-15 dakikalığına gitti. O sırada 1 karga 1 yumurtasını kaptığı gibi uçtu. Sonra bizim yaptığımızı düşündü galiba tüm gün bize dik dik baktı çünkü. Ertesi gün tekrar gitti bir karga daha geldi vıjt diye kapıp gitti. Sonra bize dik dik bakıp gitti bir daha da gelmedi. Ama yaşayabileceği bir yer değildi zaten yavruyken mutlaka yerlerdi kargalar buraya çok geliyor.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Sarı mavi renk karışımı çok sevdiğim kuşum vardı, annem de hava alsın diye balkona koymuş kafesle. Bir tane de kedi yakalayıp öldürmüş kuşumu. Moralim alt üst oldu. 2.5 yıldır bende ve üst üste 5 kuşum öldükten sonra bunu besleyebileceğimi düşünmüştüm ama bugün anlaşıldı ki besleyemezmişiz. Bugün baya mutluydum ama öldüğünü görünce moralim bozuldu ve arka bahçemize diğer 5 kuşun yanına gömdüm.

Bir tane dişi kardeşi vardı o da baya mutsuz halsiz oldu.
Geçmiş olsun...

HuseyinC

Bronze Sample
İfade skoru
630
Geçmiş olsun.
su.jpg

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Geçmiş olsun. Bu arada, kuşlar Cennet veya Cehenneme gitmezler.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Kuşların ne yapacağı belli olmuyor, gözünden bir an olsun ayrıldığı vakit her tarafa gidebiliyorlar. Doğru yolu bulamayınca da stres yapıp çok farklı yerlere gidebiliyorlar. Bu yüzden kuşları balkona vs. çıkarmayı doğru bulmuyorum. Geçmiş olsun.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube