Kuşumu bir tane kedi öldürdü

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Acikcasi sutten cikmis ak kasik degiliz, bizim icin katrandan cikmis kasik yine zayif kalir.
Yani hocam düşünün nükleer bomba diye bir şey icat etmişiz. Attığımız yerde canlı veya cansız ne varsa hepsi yok oluyor. Şimdi bu durumda en vahşi varlık kim oluyor sizce? :D Bataklıktan çıkmış kaşık iflah eder ancak bizi.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Cezaevinde her koğuşta bir kuştan fazla beslemek yasaktı.
Gizli iki kuş besliyorduk, birini sürekli saklıyorduk.
Gün geldi baktık yumurtlamışlar iki kuş bir anda beş tane oldu.
O kuşları öyle bir gizliyorduk ki, adeta gece-gündüz nöbet tutuyorduk.
Sonradan halleri ne oldu bilmiyorum, umarım yakalanmamışlardır.
Hocam bir sıkıntı olmayacaksa neden cezaevine girdiniz?

Ramazan Ünsal

Silver Sample
İfade skoru
127
Kahrolsun kediler! Benim 2 tane hamsterim vardı ikisinide kediye kaptırıyordum, başında durmama rağmen kediler hızlı hayvanlar her yerden çıkıyorlar. Bir keresinde hamsterimı yere saldım kedi dibine kadar yaklaşmış fark etmemle minik dostumu elime almam bir oldu.

@insanimsi bu arada çok haklı doğada zayıflara yer yok fakat duygusal bir bağ kurduğun canlıyı kaybetmek acı.

Çok geçmiş olsun @Tahir Karabekiroğlu , yaşadım biliyorum çok acı bir olay fakat unutuyorsun.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam bir sıkıntı olmayacaksa neden cezaevine girdiniz?
Bunu bir yerde açıklamıştı.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Kedi de hiçbir suç yok. Onun içgüdüleri avlanma üzerine. Savunmasız bir hayvan görürse ne yapsın? Yalasın mı?

Geçmiş olsun hocam. Allah rahmet eylesin. Benimde yakın zamanda 2 kuşum öldü. Çok zor ama alışıyorsunuz.

benim kuşlarımı da annem öldürdü güneşe koymuş sabah bi baktım 2li kombo olmuş

Hocam kuş ısıdan ölmez. Farklı bir nedenden olabilir mi? Ne kadar sıcaktı o gün hava?

Ramazan Ünsal

Silver Sample
İfade skoru
127
Kedi de hiçbir suç yok. Onun içgüdüleri avlanma üzerine. Savunmasız bir hayvan görürse ne yapsın? Yalasın mı?

Geçmiş olsun hocam. Allah rahmet eylesin. Benimde yakın zamanda 2 kuşum öldü. Çok zor ama alışıyorsunuz.

Hocam kuş ısıdan ölmez. Farklı bir nedenden olabilir mi? Ne kadar sıcaktı o gün hava?
Kuşlar ortam değişikliğine alışamaz.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Kuşlar ortam değişikliğine alışamaz.

Sabaha kadar orada olduğunu belirtiyor. Buna göre hava yavaş yavaş ısınmış. Yani ani değil. Kuşlar ani ortam değişikliğine alışamaz. Örneğin soğuk hava yaşayan kuşlar felç geçirir ve hayatını kaybeder.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Sarı mavi renk karışımı çok sevdiğim kuşum vardı, annem de hava alsın diye balkona koymuş kafesle. Bir tane de kedi yakalayıp öldürmüş kuşumu. Moralim alt üst oldu. 2.5 yıldır bende ve üst üste 5 kuşum öldükten sonra bunu besleyebileceğimi düşünmüştüm ama bugün anlaşıldı ki besleyemezmişiz. Bugün baya mutluydum ama öldüğünü görünce moralim bozuldu ve arka bahçemize diğer 5 kuşun yanına gömdüm.

Bir tane dişi kardeşi vardı o da baya mutsuz halsiz oldu.
Kan niye bu kadar az? Öldüğü yerin fotoğrafı var mı? İzninizle kanı görmek isterim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube