Kuşumu bir tane kedi öldürdü

Silicone Android Uygulaması

[[HYPERLINK BLOCKED]]

Gold Sample
İfade skoru
1.392
Sarı mavi renk karışımı çok sevdiğim kuşum vardı, annem de hava alsın diye balkona koymuş kafesle. Bir tane de kedi yakalayıp öldürmüş kuşumu. Moralim alt üst oldu. 2.5 yıldır bende ve üst üste 5 kuşum öldükten sonra bunu besleyebileceğimi düşünmüştüm ama bugün anlaşıldı ki besleyemezmişiz. Bugün baya mutluydum ama öldüğünü görünce moralim bozuldu ve arka bahçemize diğer 5 kuşun yanına gömdüm.

IMG_20210526_165412_640.jpg

Bir tane dişi kardeşi vardı o da baya mutsuz halsiz oldu.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Sarı mavi renk karışımı çok sevdiğim kuşum vardı, annem de hava alsın diye balkona koymuş kafesle. Bir tane de kedi yakalayıp öldürmüş kuşumu. Moralim alt üst oldu. 2.5 yıldır bende ve üst üste 5 kuşum öldükten sonra bunu besleyebileceğimi düşünmüştüm ama bugün anlaşıldı ki besleyemezmişiz. Bugün baya mutluydum ama öldüğünü görünce moralim bozuldu ve arka bahçemize diğer 5 kuşun yanına gömdüm.

Toprağı bol olsun.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Aslinda egemen irk oldugumuz icin farkinda degiliz ama doga zayiftakini oldurme. Ve ondan yararlanma duzeninden olusuyor, sevimli diyip sevdigimiz kediler aslinda katil dogmus canlilar. Bazen bunu dusunup deshete dusuyorum.
Kusunuza uzuldum hocam, doga bu, sizin hataniz degil anlik bir dikkatsizlik.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933

Allah rahmet eylesin peygamberimize komşu eylesin inşallah.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Aslinda egemen irk oldugumuz icin farkinda degiliz ama doga zayiftakini oldurme. Ve ondan yararlanma duzeninden olusuyor, sevimli diyip sevdigimiz kediler aslinda katil dogmus canlilar. Bazen bunu dusunup deshete dusuyorum.
Ne yapalım hocam, büyük olan küçük olanı yer bu hayatta. Ama şunu da unutmayalım, en vahşi ve katil varlık insandır. İnsandan vahşi bir yaratık yok bu hayatta. İnsanın yanında en vahşi hayvan bile melek kalır.

Kuşunuz için geçmiş olsun hocam. Allah rahmet eylesin. Benimde kuşum öldü 2-3 sene evvel. :(

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ne yapalım hocam, büyük olan küçük olanı yer bu hayatta. Ama şunu da unutmayalım, en vahşi ve katil varlık insandır. İnsandan vahşi bir yaratık yok bu hayatta. İnsanın yanında en vahşi hayvan bile melek kalır.
Acikcasi sutten cikmis ak kasik degiliz, bizim icin katrandan cikmis kasik yine zayif kalir.

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Cezaevinde her koğuşta bir kuştan fazla beslemek yasaktı.
Gizli iki kuş besliyorduk, birini sürekli saklıyorduk.
Gün geldi baktık yumurtlamışlar iki kuş bir anda beş tane oldu.
O kuşları öyle bir gizliyorduk ki, adeta gece-gündüz nöbet tutuyorduk.
Sonradan halleri ne oldu bilmiyorum, umarım yakalanmamışlardır.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube