Hangi ekipmanları kullanıyorsunuz? Bilgi ve tecrübe paylaşım konusu

Silicone Android Uygulaması

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
EQ ayarlarini paylasir misiniz? E900 Pro'yu belki de Turkiye'ye tanitan kisi olarak halen dogru duzgun bi' EQ ayari bulamadim :geek:
1643211661381.png

Bildirim gelmemiş şimdi gördüm. Bu şekilde bir ayar yaptım. Üzerinde çok durmadan yapmıştım aslında, canım sıkılırsa daha iyi bir ayar yapıp paylaşabilirim.

Bu arada nick hiç tanıdık gelmedi nedense, başka isim varsa kullandığız?

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Asus TUF K5 klavye, Corsair Nightsword RGB mouse ve TUF H7 Core kulaklığa sahibim. Klavyeyi değiştireceğim çünkü membran. Onun dışında sorununu görmedim. Mouse'den çok memnunum. Kulaklığın mikrofon performansı düştü. Voll Arena Mousepad kullanıyorum.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
  • Klavye: ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe (Cherry MX Red)
  • Mouse: Razer Deathadder V2
  • Kulaklık: HyperX Cloud 2 7.1 (Kırmızı)
  • Mousepad: HyperX Fury S Speed (Large)

Klavye için görüşlerim: Birazcık çınlama var sadece etrafta "hiç" ses olmayınca duyulduğu için sorun teşkil etmiyor. Onun dışında hiçbir sorunu yok, severek kullanıyorum.

Mouse için görüşlerim: Başta switchlerine hiç alışamadığım için sorunlu olduğunu dahi düşündüm hatta mouse'u değiştirmek üzereydim. Ama zamanla alıştım, şu an switchlerin fazla yumuşak olması dışında sorunum yok, alışınca sorun teşkil etmiyor.

Kulaklık için görüşlerim: Cloud 2'nin bilindik 2 tane sıkıntısı var, sesin yüzde 72'nin üzerine çıkınca dip ses oluşturması ve 7.1 açınca dip ses oluşturması. İkisi de ses kartı kaynaklı. Eğer başka ses kartınız varsa onu kullanmanızı öneririm. Yoksa da direkt jak yolu ile bağlayın. Rahat kulaklık ama kablosu sıkıntı düğüm olmamasına dikkat edin.

Mousepad için görüşlerim: Hiçbir sıkıntısını görmedim.

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
69910 numaralı eki görüntüle

Bildirim gelmemiş şimdi gördüm. Bu şekilde bir ayar yaptım. Üzerinde çok durmadan yapmıştım aslında, canım sıkılırsa daha iyi bir ayar yapıp paylaşabilirim.

Bu arada nick hiç tanıdık gelmedi nedense, başka isim varsa kullandığız?
Etiket ya da alinti yapmadiginiz icin aklima geldi, yeni gordum. TP'deki nickim Ali Pinar. Ayarlar icin tesekkurler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube