GTA Online'da haksız ban yediğimi düşünüyorum

Silicone Android Uygulaması

sami şahin

Silver Sample
İfade skoru
337
Merhaba, GTA Online’da para hilesi yaptım. Hilenin mantığı bir aracı satarken o aracın fiyatını oyun dosyalarından değiştirip istediğin fiyattan satıp para kazanmak. Ben bu yöntem ile ilk başta 50 Milyon $ kazandım. Oyun bu hatayı onaylıyor ve hiçbir şey demiyor. Param azalmaya başlayınca 99 Milyon $ daha istedim ve yanlışlıkla 8 rakam yerine 10 rakam girdim, oyun saçmaladı, galiba oyun dosyalarına müdahale edildiği algılandı. O kadar büyük bi meblağ olunca anlaşıldı. Online’a giremiyorsun artık. Oyunu kapatıp açtım ve düzeldi. İstemediğim kadar param oldu fakat oyun bunu fark etti, aradan 1 gün geçti ve oyundayken aniden banlandım. 22 level bir adamın milyar dolarlar kadar parası olamayacağını anlamıştı oyun.. Artık oyuna giremiyorum, ban sürem ise 1 ay.

Ben kendi emeğimle para kazanırken bunker görevlerine 30 dakikamı ayırıp son dakkalarda hileler yüzünden kaç kere görevim yandı o kadar emek boşa gitti.

Oyunda oyuncuları kafese alan olsun yanında ışınlanan olsun çok yükseğe zıplayan olsun ölümsüzlük olsun sana tek atması olsun hakkımıza giren o kadar hile var ancak ben kimsenin hakkına girmeden kendi kendime paramı arttırdığım için günü gününde banlandım, o hileler nedense hiç banlanmıyorken sizce ben bunu hak ediyor muyum? Oyunda para kazanmak çok zor, bu hilelerle para kazanmak daha zor. Şimdi sizce bu ban haklı mı haksız mı? Yoksa haksız ama benim haklılık payım var mı sizce? Bu konuyu konuşalım, ben bu banı haketmediğimi düşünüyorum. Keşke her şeyi sıfırlasalardı da 1 ay ban atmasalardı. Her şey sıfırlandı ve 1 ay ban yedim, bir heist için 5 milyon para veriyorsun. Meblağları kaç ayda karşılayabilirsiniz? 10 dakikalık görevde maksimum 20 bin dolar kazanabiliyorsunuz, bir sürü kişi benim yaptığım şeyi yapıyor fakat banlanan sayılı küçük bir kesimdenim. bu hileler neye göre tespit ediliyor söyler misiniz?

Son düzenleme:

Jyrex

Bronze Sample
İfade skoru
78
Hocam mta roleplay mi? Hile oluyor mu?

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Anlamak çok zor oldu. Fakat anladığım kadarıyla cevaplayayım. Bu hile olayları oyunun ücretsiz dağıtılmasından sonra artmış. Oyununda düzgün bir anti hile yazılımı olmamasından ötürü bu adamlar böyle ortada geziyor. Sen muhtemelen yapay zekaya takılmışsın. 22 lvl için max para miktarı tanımlanmıştır ve sende o miktarı geçince uygun banı yemişsin. Artık 1 ay sonra banın açıldığında daha dikkatli para hilesi yaparsın.

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Oyunda para kazanmak çok zor olduğu için ben dahil çoğu kişi hile yapıyor fakat anladığım kadarıyla siz Cheat Engine türevi bir şey kullanmışsınız ya da oyun dosyalarını değiştirdim demişsiniz fakat böyle bir şey yok diye biliyorum. Her neyse onun yerine farklı mod menu hileleriyle para basabilirdiniz yabancı sitelerden. Ban bana göre haklı değil.

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Şimdi ben gta online a para hilesi yaptım hilenin mantığı kısaca bir araç satarken o aracın ederini oyun dosyalarından değiştirip istediğin tutarda aracı satıp milyonlarca lira kazanmak ve ben bu yöntemi uygulayarak ilk 50 milyon bastı ve oyun bunu doğruluyor sanki gerçekten o araba o paraymış gibi bir açık gibi birşey param azalmaya başladı bir 99 milyon daha patlatayım dedim ve yanlışlıkla 8 rakam girmek yerine 10 rakam girdim ve oyun saçmaladı birşeyler oldu galiba oyun dosyalarına müdahale edildiği algılandı o kadar büyük bi mevla olunca online a girmiyordu oyunu kapatıp açtım ve düzeldi istemediğim kadar para oldu ama bunu oyun açık ve net farketti hileyi algıladı galiba aradan 1 gün geçti oyunu oynarken birden banladım bunu sadece dosaya değitirerek yaptım 22 level bir adamın kat triyon kadar parası olamayacağı açık ve giremiyorum süresi ise 1 ay şimdi ben kendi emeğimle para kazanırken bunker görevlerine 30 dakkamı ayırıp son dakkalarda hileler yüzünden kaç kere görevim yandı o kadar emek boşa gitti oyuncuları kafese almak olsun yanında ışınlanmak olsun çok yükseğe zıplamak olsun o kadar hile var hakkımıza giren ben kimsenin hakkına girmeden kendi kendime paramı arttırdığım için günü günün de banlandım ama o hileler nedense hiç banlanmıyor sizce bunu hak ediyormuyum oyunda para kazanmak çok zor bu hilelerle para kazanmak daha zor şimdi sizce bu ban haklı mı haksız mı yoksa haksız maa benim haklılık payım var mı sizce, bu konuyu konuşalım ben bu banı haketmediğimi düşünüyorum keşke herşeyi sıfırlasalardı da 1 ay vermeselerdi herşey sıfırlandı fakat hem herşey sıfırlandı ve 1 ay yedim bir heyst için 5 milyon para veriyorsun u mevlaları kaç ayda karşılayabirsiniz 10 dakkalık görevde max 20 bin kazanabiliyorsunuz birsürü kişi benim yaptığım şeyi yapıyor banlanan sayılı küçük bir kesimdenim bu hileler neye göre tespit ediliyor söylermisiniz.
Muhtemelen çok abarttığın için ban atmışlardır.
Ayrıca başlığı "GTA online'de haksız ban yediğimi düşünüyorum" dersen daha uygun olur bence.

KS
S

sami şahin

Silver Sample
İfade skoru
337
Oyunda para kazanmak çok zor olduğu için ben dahil çoğu kişi hile yapıyor fakat anladığım kadarıyla siz Cheat Engine türevi bir şey kullanmışsınız ya da oyun dosyalarını değiştirdim demişsiniz fakat böyle bir şey yok diye biliyorum. Her neyse onun yerine farklı mod menu hileleriyle para basabilirdiniz yabancı sitelerden. Ban bana göre haklı değil.
Cheat Engine kullandım benim anladığım kadarıyla ve uygulamanın açıklamasında öyle yazıyordu zaten oyun dosyalarına müdahalede engel yok istediğin değişikliği yapabiliyorsun mod kurabiliyorsun türkçe yama yapabiliyorsun bir radyo nun içindeki müziği istediğin müzikle değiştirebiliyorsun vb birsürü şey yapılıyor oyunun biraz da olsa haklılık payı var çünkü o paraları sonuçta para ile satıyor.

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Cheat Engine kullandım benim anladığım kadarıyla ve uygulamanın açıklamasında öyle yazıyordu zaten oyun dosyalarına müdahalede engel yok istediğin değişikliği yapabiliyorsun mod kurabiliyorsun türkçe yama yapabiliyorsun bir radyo nun içindeki müziği istediğin müzikle değiştirebiliyorsun vb birsürü şey yapılıyor oyunun biraz da olsa haklılık payı var çünkü o paraları sonuçta para ile satıyor.
Bir dahakine Cheat Engine kullanma derim.

KS
S

sami şahin

Silver Sample
İfade skoru
337
Anlamak çok zor oldu. Fakat anladığım kadarıyla cevaplayayım. Bu hile olayları oyunun ücretsiz dağıtılmasından sonra artmış. Oyununda düzgün bir anti hile yazılımı olmamasından ötürü bu adamlar böyle ortada geziyor. Sen muhtemelen yapay zekaya takılmışsın. 22 lvl için max para miktarı tanımlanmıştır ve sende o miktarı geçince uygun banı yemişsin. Artık 1 ay sonra banın açıldığında daha dikkatli para hilesi yaparsın.
ilk bastığımda sıkıntı yokdu normal araba satılıyormuş gibi satıldı ama ikincisini çok abrttığım için oyun hata verdi online dan atıldınız gibi şeyler yazdı ben de kaydolamıştır sandım oyunu kapatıp açtım kaybolmuş bence o an oyun farkına var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Muhtemelen çok abarttığın için ban atmışlardır.
Ayrıca başlığı "GTA online'de haksız ban yediğimi düşünüyorum" dersen daha uygun olur bence.
bence de ilkinde sorun yokdu, başlığı düzelttim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir dahakine Cheat Engine kullanma derim.
sen ne kullanmıştın ben de senin kullandığını kullanayım ban riskini felan herşeyi üzerime alıyorum.

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
sen ne kullanmıştın ben de senin kullandığını kullanayım ban riskini felan herşeyi üzerime alıyorum.
Ben 4 sene önce yapmıştım hileyi, baya baya basmıştım. İnsanlar fazla kullandığı için hileler teker teker banlanıyor. Kardeşime de beleş mod menuden para bastık sonra ban yedi. Benim önerim en temiz yolla Ömer Dmn diye biri var ona yaptır. Parayla yapıyor ama ban yemiyorsun. Kardeşime yaptık hiçbir sıkıntı olmadı şimdiye kadar.

KS
S

sami şahin

Silver Sample
İfade skoru
337
Ben 4 sene önce yapmıştım hileyi, baya baya basmıştım. İnsanlar fazla kullandığı için hileler teker teker banlanıyor. Kardeşime de beleş mod menuden para bastık sonra ban yedi. Benim önerim en temiz yolla Ömer Dmn diye biri var ona yaptır. Parayla yapıyor ama ban yemiyorsun. Kardeşime yaptık hiçbir sıkıntı olmadı şimdiye kadar.
tamam o dediğiniz kişiye bakacağım zaten bir daha Cheat Engine basarsam zaten 2 milyondan daha fazla yollamam galiba yavaş yavaş o zaman %100 banlanmam seviye hilesi de yapasam 115 level adamın 50 milyonu da olsa bir şey demezler kimse raporlamaz oyunun hatalarına takılmazsam çok abarttığımda olduğu gibi ömür boyu da ban yemem bence.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube