GTA Online'da haksız ban yediğimi düşünüyorum

Silicone Android Uygulaması

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Şimdi ben gta online a para hilesi yaptım hilenin mantığı kısaca bir araç satarken o aracın ederini oyun dosyalarından değiştirip istediğin tutarda aracı satıp milyonlarca lira kazanmak ve ben bu yöntemi uygulayarak ilk 50 milyon bastı ve oyun bunu doğruluyor sanki gerçekten o araba o paraymış gibi bir açık gibi birşey param azalmaya başladı bir 99 milyon daha patlatayım dedim ve yanlışlıkla 8 rakam girmek yerine 10 rakam girdim ve oyun saçmaladı birşeyler oldu galiba oyun dosyalarına müdahale edildiği algılandı o kadar büyük bi mevla olunca online a girmiyordu oyunu kapatıp açtım ve düzeldi istemediğim kadar para oldu ama bunu oyun açık ve net farketti hileyi algıladı galiba aradan 1 gün geçti oyunu oynarken birden banladım bunu sadece dosaya değitirerek yaptım 22 level bir adamın kat triyon kadar parası olamayacağı açık ve giremiyorum süresi ise 1 ay şimdi ben kendi emeğimle para kazanırken bunker görevlerine 30 dakkamı ayırıp son dakkalarda hileler yüzünden kaç kere görevim yandı o kadar emek boşa gitti.

Oyuncuları kafese almak olsun yanında ışınlanmak olsun çok yükseğe zıplamak olsun o kadar hile var hakkımıza giren ben kimsenin hakkına girmeden kendi kendime paramı arttırdığım için günü günün de banlandım ama o hileler nedense hiç banlanmıyor sizce bunu hak ediyormuyum oyunda para kazanmak çok zor bu hilelerle para kazanmak daha zor şimdi sizce bu ban haklı mı haksız mı yoksa haksız maa benim haklılık payım var mı sizce, bu konuyu konuşalım ben bu banı haketmediğimi düşünüyorum keşke herşeyi sıfırlasalardı da 1 ay vermeselerdi herşey sıfırlandı fakat hem herşey sıfırlandı ve 1 ay yedim bir heyst için 5 milyon para veriyorsun u mevlaları kaç ayda karşılayabirsiniz 10 dakkalık görevde max 20 bin kazanabiliyorsunuz birsürü kişi benim yaptığım şeyi yapıyor banlanan sayılı küçük bir kesimdenim bu hileler neye göre tespit ediliyor söylermisiniz.
Hocam lütfen yazarken yazım kurallarına, yazdığımız metinin okunaklı olmasına dikkat edelim ve noktalama işaretlerini kullanalım.

Bunu dememin sebebi böyle bir kural olduğu için değil ama sırf kural yok diye yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine hiç dikkat etmezseniz bu konudada olduğu gibi anlam karmaşası oluşur. Bu yüzden derdinizi/probleminizi anlatamayabilirsiniz.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam lütfen yazarken yazım kurallarına, yazdığımız metinin okunaklı olmasına dikkat edelim ve noktalama işaretlerini kullanalım.

Bunu dememin sebebi böyle bir kural olduğu için değil ama sırf kural yok diye yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine hiç dikkat etmezseniz bu konudada olduğu gibi anlam karmaşası oluşur. Bu yüzden derdinizi/probleminizi anlatamayabilirsiniz.
@MisakiTaro bence TP'ninki kadar gaddar olmasa da bu konuda bir şeyler yapılmalı. Bence forumu çok kullanışsız yapıyor bu gibi durumlar.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727

akans

Silver Sample
İfade skoru
1.501
Merhaba, GTA Online’da para hilesi yaptım. Hilenin mantığı bir aracı satarken o aracın fiyatını oyun dosyalarından değiştirip istediğin fiyattan satıp para kazanmak. Ben bu yöntem ile ilk başta 50 Milyon $ kazandım. Oyun bu hatayı onaylıyor ve hiçbir şey demiyor. Param azalmaya başlayınca 99 Milyon $ daha istedim ve yanlışlıkla 8 rakam yerine 10 rakam girdim, oyun saçmaladı, galiba oyun dosyalarına müdahale edildiği algılandı. O kadar büyük bi meblağ olunca anlaşıldı. Online’a giremiyorsun artık. Oyunu kapatıp açtım ve düzeldi. İstemediğim kadar param oldu fakat oyun bunu fark etti, aradan 1 gün geçti ve oyundayken aniden banlandım. 22 level bir adamın milyar dolarlar kadar parası olamayacağını anlamıştı oyun.. Artık oyuna giremiyorum, ban sürem ise 1 ay.

Ben kendi emeğimle para kazanırken bunlar görevlerine 30 dakikamı ayırıp son dakkalarda hileler yüzünden kaç kere görevim yandı o kadar emek boşa gitti.
(Bu kısmı bende anlamadım.)

Oyunda oyuncuları kafese alan olsun yanında ışınlanan olsun çok yükseğe zıplayan olsun hakkımıza giren o kadar hile var ancak ben kimsenin hakkına girmeden kendi kendime paramı arttırdığım için günü gününde banlandım, o hileler nedense hiç banlanmıyorken sizce ben bunu hak ediyor muyum? Oyunda para kazanmak çok zor, bu hilelerle para kazanmak daha zor. Şimdi sizce bu ban haklı mı haksız mı? Yoksa haksız ama benim haklılık payım var mı sizce? Bu konuyu konuşalım, ben bu banı haketmediğimi düşünüyorum. Keşke her şeyi sıfırlasalardı da 1 ay ban atmasalardı. Her şey sıfırlandı ve 1 ay ban yedim, bir heist için 5 milyon para veriyorsun. Meblağları kaç ayda karşılayabilirsiniz? 10 dakikalık görevde maksimum 20 bin dolar kazanabiliyorsunuz, bir sürü kişi benim yaptığım şeyi yapıyor fakat banlanan sayılı küçük bir kesimdenim. bu hileler neye göre tespit ediliyor söyler misiniz?

Ne zaman gelecek bu enerji?
Bana geldi bak.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Merhaba, GTA Online’da para hilesi yaptım. Hilenin mantığı bir aracı satarken o aracın fiyatını oyun dosyalarından değiştirip istediğin fiyattan satıp para kazanmak. Ben bu yöntem ile ilk başta 50 Milyon $ kazandım. Oyun bu hatayı onaylıyor ve hiçbir şey demiyor. Param azalmaya başlayınca 99 Milyon $ daha istedim ve yanlışlıkla 8 rakam yerine 10 rakam girdim, oyun saçmaladı, galiba oyun dosyalarına müdahale edildiği algılandı. O kadar büyük bi meblağ olunca anlaşıldı. Online’a giremiyorsun artık. Oyunu kapatıp açtım ve düzeldi. İstemediğim kadar param oldu fakat oyun bunu fark etti, aradan 1 gün geçti ve oyundayken aniden banlandım. 22 level bir adamın milyar dolarlar kadar parası olamayacağını anlamıştı oyun.. Artık oyuna giremiyorum, ban sürem ise 1 ay.

Ben kendi emeğimle para kazanırken bunlar görevlerine 30 dakikamı ayırıp son dakkalarda hileler yüzünden kaç kere görevim yandı o kadar emek boşa gitti.

Oyunda oyuncuları kafese alan olsun yanında ışınlanan olsun çok yükseğe zıplayan olsun hakkımıza giren o kadar hile var ancak ben kimsenin hakkına girmeden kendi kendime paramı arttırdığım için günü gününde banlandım, o hileler nedense hiç banlanmıyorken sizce ben bunu hak ediyor muyum? Oyunda para kazanmak çok zor, bu hilelerle para kazanmak daha zor. Şimdi sizce bu ban haklı mı haksız mı? Yoksa haksız ama benim haklılık payım var mı sizce? Bu konuyu konuşalım, ben bu banı haketmediğimi düşünüyorum. Keşke her şeyi sıfırlasalardı da 1 ay ban atmasalardı. Her şey sıfırlandı ve 1 ay ban yedim, bir heist için 5 milyon para veriyorsun. Meblağları kaç ayda karşılayabilirsiniz? 10 dakikalık görevde maksimum 20 bin dolar kazanabiliyorsunuz, bir sürü kişi benim yaptığım şeyi yapıyor fakat banlanan sayılı küçük bir kesimdenim. bu hileler neye göre tespit ediliyor söyler misiniz?

Bana geldi bak.
Lan ben yapacaktım.

KS
S

sami şahin

Silver Sample
İfade skoru
337

Bana geldi bak.
Konuyu bu yazı ile değiştiriyorum :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube