GIBIRNet kullanan var mı?

Silicone Android Uygulaması
KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Bu arada isminiz Gibir mi Gıbır mı? Yani Büyük harf olduğu için mi i ı oluyor yoksa zaten ı mıydı? Onu çözemedim tam. :D Çok merak ettim. Açıklık getirirseniz sevinirim. @GIBIRNet
Mesajlar otomatik birleştirildi:

O attığın modem Türk Telekom'un sana vereceği modemden kötü. Kesinlikle Türk Telekom'un vereceği modemi kullan. Şöyle ki bildiğim kadarıyla Gibir'de de Altyapı Kiralama yani Port bedeli 10 TL+10TL (Modem Kira Ücreti) alınacak. 20 TL eklemeleri lazım. Belki Gibirnet birini kendisi karşılamak isteyebilir.

Eğer Türk Telekom modemi kullanmak istemiyorum dersen de bildiğim güzel aygıtlar var. Benim cihazı biliyorsundur. O da Asus. Belki fazla para vermek istemem dersen Keenetic'in güzel bir cihazını da bulup gönderebilirim sana. Belki onu alırsın.
Kanka senin cihaz 1 mi 3k mı neydi galiba. Sadece birkaç ay kalıyorum. O kadar fiyat maalesef bayılamam. :D Sadece nete girip oyun oynuyorum. Önceden almıştım o modemi de. Eskimiş demek ki.. 😔

105 TL mi oldu yani fiyatımız. 😳❔

Son düzenleme:

erengore

Bronze Sample
İfade skoru
451
Kanka senin cihaz 1 mi 3k mı neydi galiba. Sadece birkaç ay kalıyorum. O kadar fiyat maalesef bayılamam. :D Sadece nete girip oyun oynuyorum. Önceden almıştım o modemi de. Eskimiş demek ki.. 😔

Sen bilirsin :).

105 TL gibi gözüküyor ama @GIBIRNet belki sana bir kıyak geçebilir belli de olmaz.

erengore

Bronze Sample
İfade skoru
451
Bu senin cihaz ile normal verdikleri modem arasında ne fark oluyor? Normal bir kullanıcı için önemli mi?
Kesinlikle önemli değil. Benim cihaz biraz master degree kalıyor. Port önceliklendirmesi ve kablosuz özellikleriyle şu kitle için uygun:

İki katlı bir ev. Her katında ve odasında oyun oynayan var. Hepsi de kablosuz bağlı. Birisi indirme yapıyor. Diğerini etkilemiyor. Bu gibi daha çok E-Spor merkezleri gibi yerler için uygun. Açıkçası ben de pek öyle aman aman bir özelliğini görmüyorum :).

Zaten cihazın dibindeyim. Hem de port önceliklendirmesi gibi şeylere pek ihtiyacım da yok. Zayıf bir bağlantım olmadığı da bu konuda etkili. Evde öyle sunucumda yok ki böyle bir cihaza ihtiyacım olsun. Benim ki biraz fantezi gibi. Ben zaten menzil için almıştım. :)

GIBIRNet

GIBIRNet
İfade skoru
142
Bu arada isminiz Gibir mi Gıbır mı? Yani Büyük harf olduğu için mi i ı oluyor yoksa zaten ı mıydı? Onu çözemedim tam. :D Çok merak ettim. Açıklık getirirseniz sevinirim. @GIBIRNet

Merhabalar:

Değerli müşterimiz

Firmamızın isim manası KIPIR KIPIR anlamına gelmektedir ve Gıbırnet şeklinde telaffuz edilmektedir.

Aklınıza takılan ücret konusunda sizlerle bilgi paylaşmak isterim.

G-NET MEGA Tercih etmeniz durumunda tarife ücretimiz ; 70 TL Tarife ücreti+ 10 TL Modem kira bedeli ile beraber - 80 TL"dir

G-NET Fiber Tercih etmeniz durumunda 85 TL Tarife ücreti + 10 TL modem ücreti ile beraber 95 TL"dir

Üst kısımdaki ücretler eve kadar fiberlerde geçerli olan bir durumdur Adsl ve Vdsl bakır altyapılardan modem kira bedeli alınmamakta olup istediğiniz modemi kullanabilirsiniz.

Bunun dışında tarafınıza ek hizmet almamanız durumunda fiyatımız sabit olarak tarafınıza yansımaktadır.

Yeni abonelerimiz için kurulum aktivasyon ücreti almamaktayız ve taahütnamesiz hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgiler için ana sayfamızdan bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

483

Silver Sample
İfade skoru
572

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Bu arada fiyatlar iyiymiş haa.

Türk Telekom altyapısı mı kullanıyorlar?

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube