Forza Horizon 5 Steam Fiyatları Açıklandı

Silicone Android Uygulaması

Psyduck

Rütbesiz
İfade skoru
133
Fiyatlar beklediğimin daha altında. Microsoft Store'da Premium edition 670 lira, yani Steam'den 170 lira daha pahalı. Ön siparişimi verdim bekliyorum. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

Ekran Alıntısı.PNG

Oyundaki paket farklılıkları;

Ekran Alıntısı5.PNG

KS
Psyduck

Psyduck

Rütbesiz
İfade skoru
133
Gayet uygun çıkmış. Alacaklara hayırlı olsun diyeyim. Ama ben FH4 ile arasında büyük fark görmediğim için etkilenmedim.
seri olarak zaten birbirleri arasında pek farklar yok. sonuçta (normal şartlarda) 2 yılda bir çıkan bir oyun. 1. oyundan itibaren tek büyük değişim harita. geri kalan her şey küçük küçük değişimler. grafikler, fizikler, araçlar gibi.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Bu arada Standart-Deluxe-Premium sırala masi biraz kötü olmamamis mi? Deluxe de az özellik var gibi duruyor fiyatına göre . Deluxe ile Premium arasındaki 100 lira arasında baya özellik var.

KS
Psyduck

Psyduck

Rütbesiz
İfade skoru
133
Bu arada Standart-Deluxe-Premium sırala masi biraz kötü olmamamis mi? Deluxe de az özellik var gibi duruyor fiyatına göre . Deluxe ile Premium arasındaki 100 lira arasında baya özellik var.
Evet deluxe çok mantıklı değil gibi. Gerçi car pass'de ne kadar araba var ona da bakmak lazım ama en mantıklısı ya gamepass ile oynamak, ya da premium almak.

Son düzenleme: Moderatör:

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
Özellikle araba oyunlarını alırken bütün DLC'leri ve en dolu paketleri almaya çalışın olabildiğince. Premium en mantıklısı.

KS
Psyduck

Psyduck

Rütbesiz
İfade skoru
133
Çok pahalı. 60 dolar olan FH4 150 lira, 100 dolar olan FH5 500 lira. Beklediğimin çok daha üstünde. Bu fiyata alabileceğimi zannetmiyorum.
Forza Horizon 4 2018 model, Forza Horizon 5 daha çıkmadı. aradaki fark bundan kaynaklanıyor. Forza Horizon 4'ü 2018 senesinde ön siparişle 370 liraya almıştım. 2018 kurunu da hesaba katarsak her şey normal.

İfade skoru
1.430
Normal olması ucuz olması anlamına gelmiyor, yine de çok pahalı. Madem TR fiyatlarını tüm dünyada en ucuzu yapabiliyorlar neden yenisinde de yapmadılar? Rusya'dan bile ucuzdu FH4, sırf oyunun yaşıyla bağdaştırılabilecek bir şey değil bu bence.

KS
Psyduck

Psyduck

Rütbesiz
İfade skoru
133
Normal olması ucuz olması anlamına gelmiyor, yine de çok pahalı. Madem TR fiyatlarını tüm dünyada en ucuzu yapabiliyorlar neden yenisinde de yapmadılar? Rusya'dan bile ucuzdu FH4, sırf oyunun yaşıyla bağdaştırılabilecek bir şey değil bu bence.
Eski oyun olduğu için Steam'de çıkarken uygun fiyattan çıkardırlar. Microsoft Flight Simulator yeni bir oyun ve Steam fiyatı ile Microsoft Store fiyatı aynı. ben FH5'i de Microsoft Store fiyatlarından çıkar diye tahmin etmiştim. Premium pakette 170 lira daha ucuz çıkardılar. Oyunların bu kadar pahalı olmasının suçluları oyunun yapımcıları değil sonuçta. adamlar 60-70-80 birim paraya satıyorlar bu oyunları.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube