Forza Horizon 5 Steam Fiyatları Açıklandı

Silicone Android Uygulaması
İfade skoru
1.430
Yanlış bilgilendirme. Oyun ilerlemesi abonelik sonunda silinmez.
Hocam siz de abartıyorsunuz.
Hem ucuza oyun oynamak istiyorsunuz hem de bunu sağlayan uygulamayı beğenmiyorsunuz.
Bana aylık 30 liranın neresinin ucuz olduğunu söyler misin?
Benim o Gamepass'te olup da oradan oynayacağım oyun sadece ve sadece Forza, başka bir oyun oynamayacağım. En basitinden 150 liraya FH4 Ultimate'i aldım, 6 aydır oynuyorum. FH5 çıktığında eğer alırsam FH6 çıkana kadar oynayacağım. 3 yıl diyelim ona da. 36 ay çarpı 30 liradan oldu mu 1080? O zaman nesi ucuz bunun? Yanında farklı farklı oyunlar oynayacak olsam belki ucuz ancak zaten oynadığım her oyuna sahibim, son zamanlarda da FH-F1-ETS haricinde oynadığım oyun yok.
Gamepass'i sırf bir oyun için almak saçmalık ötesi bir davranış, hem çok para veriyorsun hem de abonelik bitince hesap ve ilerleme gg. Aylık 30 lira bir yere gömecek param olsaydı internete gömer şu kağnı paket TT'den kurtulurdum.

Jatdav

Rütbesiz
İfade skoru
388
Bana aylık 30 liranın neresinin ucuz olduğunu söyler misin?
Benim o Gamepass'te olup da oradan oynayacağım oyun sadece ve sadece Forza, başka bir oyun oynamayacağım. En basitinden 150 liraya FH4 Ultimate'i aldım, 6 aydır oynuyorum. FH5 çıktığında eğer alırsam FH6 çıkana kadar oynayacağım. 3 yıl diyelim ona da. 36 ay çarpı 30 liradan oldu mu 1080? O zaman nesi ucuz bunun? Yanında farklı farklı oyunlar oynayacak olsam belki ucuz ancak zaten oynadığım her oyuna sahibim, son zamanlarda da FH-F1-ETS haricinde oynadığım oyun yok.
Gamepass'i sırf bir oyun için almak saçmalık ötesi bir davranış, hem çok para veriyorsun hem de abonelik bitince hesap ve ilerleme gg. Aylık 30 lira bir yere gömecek param olsaydı internete gömer şu kağnı paket TT'den kurtulurdum.
Gamepass'in avantajlarını kullanıp kullanmamak size kalmış bir durumdur.
Forza'nın bu fiyata Steam'e gelme sebebi eski bir oyunu insanlara tanıtmak ve oyuncu sayısını arttırmaktı, insanlar Forza'ı 4 ile tanıdı ve Steam'e gelince oyun Hype oldu. Forza 5 ise zaten tam oyun fiyatına çıkacak bir oyun ve direkt olarak Steam'e gelecek, çıkış fiyatı için çok normal bir durum değil mi? Ayrıca bu fiyatlandırma politikası uygulanmış hali, PS gibi 600-700TL değil.
2. Olarak 30 TL'e sen herhangi bir hobini tam anlamıyla yapabiliyor musun? Nefes almak ya da yürümek hariç.
Devamlı olarak oynamayı planlıyorsan indirim döneminde alırsın ki oyun çıkışından kısa süre sonra girecektir, ön sipariş bu.
Gamepass sistemi Türkiye şartlarındaki en iyi sistemdir ve bunun eleştirilmesi doğru değildir, 3 yılda 1080 lirayı fazla büyütüyorsunuz, sadece 1 yılda market fiyatları o kadar değişiyor bu ülkede.
30 lira gömecek paranızın olmamasına üzüldüm, bu sizin hatanız diyemem elbette.
Demek istediğim durum ortadayken bu fiyatlar çok normal.

WalterMeteWhite

Bronze Sample
İfade skoru
91
Ya crack ya da ortak hesap ile oynanır. Artık Türkiye orijinal oyun oynamak için uygun değil.
İlla crack kullanılacaksa, gidip yok full indir yok tam indir yok nolur, yalvarırım gibi sitelerden indirmeyeceksin. Adam akıllı gidip ya ''Kaşıklı Abla''dan Repack indireceksin, ya da bilindik Reloaderlardan indireceksin. Kimsenin dilinden düşmeyen sağlam sitede de iş yok.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube