Forumun gidişatı sizce nasıl?

Sizce?

• Mükemmel. 1 aya kalmaz diğer forumları geçersiniz.

Oy: 10 17,9%
  • Güzel.

Oy: 35 62,5%
  • Eh, idare eder.

Oy: 5 8,9%
  • Nötr.

Oy: 4 7,1%
  • Kesat, batar burası.

Oy: 2 3,6%

• Toplam oy
    56
Silicone Android Uygulaması

Vesemir

Gold Sample
İfade skoru
1.250
DA Forum'dan ve Technopat Sosyal'den birbirini tanıyan üyeler burada buluştuğu için güzel bir samimiyet var ama yeni üye olmuş kişiler için bu samimiyet hoş olmayabilir.
En çok korktuğum şey gruplaşma. DA'dan gelenler kendi aralarında, TP'den gelenler kendi aralarında gruplaşmazlar umarım. Açıkçası ben TP'de ki üyelerle de samimiyet kurmak isterim.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
En çok korktuğum şey gruplaşma. DA'dan gelenler kendi aralarında, TP'den gelenler kendi aralarında gruplaşmazlar umarım. Açıkçası ben TP'de ki üyelerle de samimiyet kurmak isterim.
O tarz gruplaşmaları yapacak insanlar burada yok zaten. Misal; DA'da tanıştığım @epica59 , @intel pentium , sen, TP'den tanıştığım, @The Executioner ve daha bir sürü kişi var, hepsiyle gayet iyi anlaşıyorum, hngi forumdan oldğu önemli değil yani.

PustiKafa

Silver Sample
İfade skoru
779
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor
Bu gidişata göre öyle bir şey olacak gibi görünmüyor bence

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Şu an o tarzda şeyler yapacak bir üye görmedim. Bence kilit nokta birisi hata yaptığı zaman bunun sebebini DA Forum veya TS’den gelmesine dayandırmamak.

Vesemir

Gold Sample
İfade skoru
1.250
Şu an o tarzda şeyler yapacak bir üye görmedim. Bence kilit nokta birisi hata yaptığı zaman bunun sebebini DA Forum veya TS’den gelmesine dayandırmamak.
Ts= Trabzon Spor?? :D Şaka bir yana oldukça haklısın, burası artık yeni bir forum ve diğer forumlara bağlanmamalı bazı şeyler.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Oyle bir seyin olmasi zor, zamanla zaten yeni uyelerle birlikte farki kalmayacaktir kimin nereden geldiginin.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
@Hakan Bu arada bağış atan birisine ceza vermek pek hoş olmayabilir. :) Adam diyecek forum için adama bağış atıyoruz ama ceza veriyor.
Gayet mantıklı.
Kurallara uyması gerek, aksi takdirde kim olduğu önemli değil.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Gayet mantıklı.
Kurallara uyması gerek, aksi takdirde kim olduğu önemli değil.
Dediğimle alakası ne anlamadım pek. Adamın sunucusu için yardım amaçlı para atıyorsun ama ceza yiyorsun. Bir gün demezler mi para vermiyorum sunucun kapansın. Buradaki sorun bağış toplanması bence. Cezaların uygulanıp uygulanmaması değil.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Dediğimle alakası ne anlamadım pek. Adamın sunucusu için yardım amaçlı para atıyorsun ama ceza yiyorsun. Bir gün demezler mi para vermiyorum sunucun kapansın. Buradaki sorun bağış toplanması bence. Cezaların uygulanıp uygulanmaması değil.
Ben adam para vermiş neden cezalandırılıyor gibisinden bir şey dedin diye anladım.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Her şey güzel hoş ancak üye sayımız sınırlı ve sorunlarının bir çoğunu kendileri halledebilen insanlar bu yüzden açılan konularda kendim de dahil birçok kişi boş yapıyor.
"Şu kadar bütçen olsaydı hangi ürünü tercih ederdin" gibi konularla hem muhabbet edip hem de aktifliği arttırmak mantıklı olabilir aslında. Ortam şu an Clubhouse'ın ilk çıkışını andırıyor biraz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube