Forumda en sevmediğiniz üye

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Forumda kimseye özel kin beslemedim sadece eleştirdim ama anlaşılan birilerinin benimle derdi var :) Neyseki bu tip konuları çok umursayan birisi değilim sonuçta çocukluğumdan beri birilerinin benimle anlamadığım şekilde derdi oluyor.
Aslında kimse seninle uğraşmıyor, ancak sen sırf Linux'un kötü yanlarını eleştiriyor diye birine "Linux'a çamur atıyorsun" şeklinde yargılarsan, Üstüne "sırf" Windows 10 kullanıyorum diye yargılayabilecek pozisyona sahipmiş gibi konuşursan insanlar böyle davranırlar.
SS'leri var bende, atmayayım şimdi. Üstüne o bölümde en çok insanlara yardım edenlerden birisi benim.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Sevmediğim kimse yoktu, fakat bazıları bu konuya yazdıkları mesajlarla kendilerini sevdirmemeyi başardı.
En sevmediğim şeylerden biri ayrımcılık yapılması. Ve yapan Doğukan Fidan kendini sevdirmemeyi başardı.

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Aslında kimse seninle uğraşmıyor, ancak sen sırf Linux'un kötü yanlarını eleştiriyor diye birine "Linux'a çamur atıyorsun" şeklinde yargılarsan, Üstüne "sırf" Windows 10 kullanıyorum diye yargılayabilecek pozisyona sahipmiş gibi konuşursan insanlar böyle davranırlar.
SS'leri var bende, atmayayım şimdi. Üstüne o bölümde en çok insanlara yardım edenlerden birisi benim.
O konuda yanlış yaptığını biliyorum ve özür diliyorum, peki sana sormalı sana normal bir şekilde "Nickinin kökeni" sorduğum zaman birkaç dakika sonra en sevmediğim üye olarak etiketlemen ne peki? "Arsenik" nickine şaşırmamalı, zehirlisin.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
O konuda yanlış yaptığını biliyorum ve özür diliyorum, peki sana sormalı sana normal bir şekilde "Nickinin kökeni" sorduğum zaman birkaç dakika sonra en sevmediğim üye olarak etiketlemen ne peki? "Arsenik" nickine şaşırmamalı, zehirlisin.
Hayır, işte bu yüzden böyle durumlara düşüyorsun. O mesaja cevap verecektim, fakat arada kaynadı. Fark ettiysen, o konuda herkes birbirine alıntı yaparak ve etiketleyerek soruyor. Ayrıca ben sana kötü bir söz kullanmazken "zehirlisin" gibi bir ifade çok yanlış.

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Hayır, işte bu yüzden böyle durumlara düşüyorsun. O mesaja cevap verecektim, fakat arada kaynadı. Fark ettiysen, o konuda herkes birbirine alıntı yaparak ve etiketleyerek soruyor. Ayrıca ben sana kötü bir söz kullanmazken "zehirlisin" gibi bir ifade çok yanlış.
@MisakiTaro adam gel buraya kilitle konuyu yoksa bu kavga uzar. Gidin özelden tartışın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube