Forumda en sevmediğiniz üye

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
@MisakiTaro adam gel buraya kilitle konuyu yoksa bu kavga uzar. Gidin özelden tartışın.
1619214867262.png

Emre

Silver Sample
İfade skoru
1.220
zaten o konuda sizin haklı olduğunuzu söyleyebilirim yani olay neyse yazın bana çözelim.
Ya hocam o zaman şöyle söyleyeyim: çok saçma bir konuda bir insanın nasıl yorum yapabileceğini düşünmeden sadece başından geçen bir olayı anlatmışsın. Ben buraya yardım etmek için giriyorum. Elimden geldiğince de yardım etmeye çalışıyorum. O konuda diyecek hiçbir şey yoktu. Ya ''tamam'' ya da ''napim'' denilebilirdi. Napim diyenleri sevmem, ben de kullanmam. zaten veterinere gideceğini siz de söylemişsiniz. Bize de onaylamak düşüyor. Ben de ''tamam'' yazdım, ceza aldım. Onun için biraz sinirliydim size.

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Hayır, işte bu yüzden böyle durumlara düşüyorsun. O mesaja cevap verecektim, fakat arada kaynadı. Fark ettiysen, o konuda herkes birbirine alıntı yaparak ve etiketleyerek soruyor. Ayrıca ben sana kötü bir söz kullanmazken "zehirlisin" gibi bir ifade çok yanlış.
Ben senin soruma cevap vermemene birşey demedim yanlız, sen cevap vermeseydin bende soruyu unutup gidecektim, unutmasaydım bile görmemiştir falan der yine takmazdım. Soruyu sorduktan 5 6 dk sonra böyle bir konuda beni etiketlemen yanlış diyorum ben. Tahmin etmiştim aslında soruyu sorduktan sonra ters birşey yapacağını ama madem konuya girdim sormadan olmaz diye sordum sorumu.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ben senin soruma cevap vermemene birşey demedim yanlız, sen cevap vermeseydin bende soruyu unutup gidecektim, unutmasaydım bile görmemiştir falan der yine takmazdım. Soruyu sorduktan 5 6 dk sonra böyle bir konuda beni etiketlemen yanlış diyorum ben. Tahmin etmiştim aslında soruyu sorduktan sonra ters birşey yapacağını ama madem konuya girdim sormadan olmaz diye sordum sorumu.
Yahu, ne anlatıyorsun sen? Böyle bir konuya girip, sevmediğim üyeyi söylememin neresi yanlış? Ha ben senin bana yaptığın yanlışı çoktan unutmuştum zaten. Burada böyle bi' konu görünce aklıma geldi. Neyse bu konu burda kapansın. Ben açık sözlü biriyim, tanıyan biliyor zaten. Böyle numaralara başvurmam.

ali998

Bronze Sample
İfade skoru
988
Altı üstü nickin kökenini sormuşsunuz, cevap vermeyi unutmuştur 5-6 dk sonra etiketlemiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube