Forumda aktifliğin kaç haftadır ölü olması

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Benim güzel bir planım var aslında, şu anda müsait değilim ama müsait olduğum bir zamanda güzelce açıklayacağım, yönetimin ve sizin de aklınıza yatarsa o şekilde ilerlenir.

Usain

Bronze Sample
İfade skoru
160
Ben öyle bir şey demedim, birisi çevrimdışı olur, diğeri çevrimiçi olur.
Spam konular dolmuyorsa, yeni üyeler denetimde sıra oluşturmuyorsa moderatörlerin kölelik yapmasına gerek yok. Aktiflilkleri yetmeseydi zaten admin boşlukları doldururdu diye düşünüyorum.

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Silicone Makale sağ taraftan kaldırılmalı, yeni konuların sayısı arttırılmalı. Bazı konular var ki açtıktan yarım saat olmadan altta kalıyor ve kimse cevap yazmıyor. Mümkünse makale konularına ayrı bir sekme yapın da oradan ulaşalım. Bu haliyle bazı konuların görünmesini kısıtlıyor.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@darloch, Evet kullanıcı çeşitliliği çok fazla değil, ben de istediğim cevapları alamadığım oldu. Genelde kategori başları o konuya cevap veriyor. Etkileşim az olduğu için konu ölüyor.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Silicone Makale sağ taraftan kaldırılmalı, yeni konuların sayısı arttırılmalı. Bazı konular var ki açtıktan yarım saat olmadan altta kalıyor ve kimse cevap yazmıyor. Mümkünse makale konularına ayrı bir sekme yapın da oradan ulaşalım. Bu haliyle bazı konuların görünmesini kısıtlıyor.
Silicone Makale'nin sag taraftran kaldirilmasinin sebebini merak ettim. Yeni konulara bir etkisi yok.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Moderatörlerin kölelik yapmasına gerek yok.
Kölelik, robotluk... Ne diyorsunuz ya siz? Ben köle olsunlar; robot olsunlar mı diyorum? Konuyu başka yerlere çekmeyin.

Eleştiri kaldıramıyorsunuz, gerçekleri konuşmak canınızı mı yakıyor? Yok tatile gittiler, uyuyorlar falan, yav ne alakası var?

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Başka forumlarda (TP) çıkan konularda toplam 15 tane var. Bizim forumda ise 17-18 var doğru saydıysam. Kısacası sizin neden bunu istediğinizi hala anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Silicone Makale'nin sag taraftran kaldirilmasinin sebebini merak ettim. Yeni konulara bir etkisi yok.
Açık konuşmak gerekirse emeğinize sağlık ama ben şu ana kadar bir elin parmağını geçecek kadar makale okumadım, okumayı da düşünmüyorum. Oradan kaldırılıp üyelerin konuları eklenmeli, yeni konu sayısı arttırılacak.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Açık konuşmak gerekirse emeğinize sağlık ama ben şu ana kadar bir elin parmağını geçecek kadar makale okumadım, okumayı da düşünmüyorum. Oradan kaldırılıp üyelerin konuları eklenmeli, yeni konu sayısı arttırılacak.
Bak, oraya üyelerin son konuları eklesin derken? Zaten bir konudayken orası ekleniyor. Makaleyi okumuyorsun 😎

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
1624445877362.png

Hemen altında ise;
1624445892922.png

Bence gayet güzel.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Sen okumuyorsun diye kaldıracak halimiz yok. Makale kısmını görmek istemiyorsanız yapmanız gereken basit. Silicone Makale hesabını göz ardı edersiniz, bir daha çıkmaz. Sağ tarafta yeni konular en önde olunca aktiflik artmıyor. Aktifliği basit bir istatistik kısmı arttırmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube