Forumda aktifliğin kaç haftadır ölü olması

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Bahsettiğim o değildi, "Tatile gitmişlerdir, uyuyordurlar." diyenlere benim cevabım.
Ne yapalım dostum, biz robot değiliz. Bizim de özel bir hayatımız var, ailemiz var. Yaşam düzenimiz var. Saat sabahın 8'inde dikilip beyaz yakalılar gibi foruma girip görev mi yapalım?

KS
Samotne3030

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Buraya gelenler Sosyal'in aktif üyeleri, soru sormak yerine çözüm yazan kişiler. Soru soran kimse olmadığında kime çözüm yazsınlar?
Peki, bu adamların hiç mi bilmedikleri bilgi yok? Hiç mi muhabbet edebilecekleri konu yok? Bilgili üyeler çoğu, evet konu açmazlar ama başka konularda bile bilmedikleri de mi yok?

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Yardıma ihtiyaçla falan alakası yok bunun, yardım etmek istesen Konu Dışı kategorisinde bile sohbet edersin, tavsiye verirsin. Üyelerin bilgili olduğu doğrudur ama her üye kendi sorununu çözemez, "akıl akıldan üstündür" sözü var.

Tüm gün oyun oynuyorlarsa aktiflik beklemeyin zaten. Ek olarak genelde ortalama 70 üye çevrim içi oluyor, bunlar da konu açmıyor. Ayrıca, açılan konular benim de pek ilgimi çekmiyor. Sürekli teknoloji konularından sıkıldım, zaten bu foruma gelmemin sebeplerinden biri de zaman öldürmek ve eğlenmek.

Son düzenleme:

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Cidden kendine bunu inandırdın mı? Kendini kandırıyorsun gibi geldi bana :D
Ne hakkında kendimi kandırıyorum?
Bilgisayar başında uyuklayan, yemek yiyen, günlük işlerini erteleyen bir insan olarak mı düşünüyorsun bizi?

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bilgisayar başında uyuklayan, yemek yiyen, günlük işlerini erteleyen bir insan olarak mı düşünüyorsun bizi?
Ben size robot olun diye bir şey söylemedim, forumun neden aktif olmadığı, aksine aktifliğin her geçen gün neden düştüğü apaçık ortada.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Buraya gelenler Sosyal'in aktif üyeleri, soru sormak yerine çözüm yazan kişiler. Soru soran kimse olmadığında kime çözüm yazsınlar?
Yalnızca bundan değil tabii ama makale yazdıkça, video çektikçe geliyor yavaşça. Onların 10 yılda elde ettiğini biz de 2-3 ayda elde edemeyeceğiz tabii.

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Ben size robot olun diye bir şey söylemedim, forumun neden aktif olmadığı, aksine aktifliğin her geçen gün neden düştüğü apaçık ortada.

Duz diyecegini dusunen yok zaten, ima ettiginde apacik ortada degil mi?

Her zaman ayni aktiflikten veya daha fazlasindan soz edemeyiz. Bu kadar kisa bir surede SDN'e yaklastik bu bir basarimdir. Demek ki o forumdan yaptigimiz farkli bir sey var ki insanlar o forum yerine bizi tercih ediyorlar. Apacik ortadaysa sizden de bir aciklama beklerim.
Bu kadar kisa bir surede fazla sey beklememek lazim zaten, forum dedigin uzun sureli bir is, uzun sure gerekiyor o forumun aktifligi icin. Daha yolun basindayiz.
Fakat surekli bu insanlarin aktifligini istemek insanlari insan yerine koymamaktir. Evet bir forumuz fakat forumda bulunan uyelerin gunun her saatinde acik olacagi anlamina gelmez.
Forumu aksam saatlerine seven vardir aksam girer, sabah saatlerinde giren vardir, sabah girer.
Burada bizim atladigimiz bir seyler de elbet vardir. Biz o aciklari kapatmak icin elimizden geleni yapmaya calisiyoruz.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Duz diyecegini dusunen yok zaten, ima ettiginde apacik ortada degil mi?
Anlamadım? Evet, forum kötü, yerimizde sayıyoruz, gelişmek için bir şey yapmıyoruz, benim açtığım isyan konusunu hatırladınız mı mesela? O konu pek fazla like almıştı, insanlar beni desteklemişti, ama değişen tek şey Messi tabelasının kaldırılması :D ağır trajikomik bir durum.
Bu kadar kisa bir surede SDN'e yaklastik bu bir basarimdir.
Her zaman böyle kalmayacağımız ne malum? Ki böyle giderse öyle olacak.
Fakat surekli bu insanlarin aktifligini istemek insanlari insan yerine koymamaktir.
Ben öyle bir şey demedim, birisi çevrimdışı olur, diğeri çevrimiçi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube