CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
witcherfanboy.jpeg

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Abartılıyor dedim, evet, ama bunun öznel bir fikir olduğunu anlamak çok zor değil, hem sizin de fikirlerinizi sordum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şaşıracaksın, bahane bulmuyorum, ama bence oyunun karakter modellemeleri de kötü.
Tamam her şeyi kötü. Şimdi Witcher veya Valorant oynamaya gidebilirsin.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Şaşıracaksın, bahane bulmuyorum, ama bence oyunun karakter modellemeleri de kötü.
Modellemeleri kötü falan değil. Ana çizim hatları CS 1.6'dan kalma zaten, orijinal çizimi korumaya çalışıyorlar. Ek olarak ufacık detaylara bile dikkat etmişler. Mesela CT'lerin çoğu karakter modelinde telsizleri koştukça sallanıyor. Valorant'da da adam anca torba gibi ölsün ?

Stebph

Silver Sample
İfade skoru
1.599
Valorant'ta server'lar var, ben varşova ve paris'te oynuyordum mesela en son, böyle yapınca toxic kitle bayağı bir azalıyor.
Yine de CS’yi tercih ederim, meta takip etmeyi, karşımda olan karakterin özelliklerini öğrenmeyi, dengesiz olayları LoL’u bıraktıktan sonra sevmemeye başladım.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
İşte ben o sesi sevmiyorum, ve Valorant'ta adamı öldürdüğüm zaman gelen rozeti çok seviyorum, Battlefield da örnek gösterilebilir bu konuda.

Ben geçen girdim, 500-600 bin kişi vardı, ve uzunca süre öyle kaldı.

Valorant 14,7 GB yer kaplıyor.

O zaman oyunun grafiklerini pixel yapalım, nasıl olur?
Adamı öldürdüğün zaman gelen rozet vuruş hissi olmuyor. Vuruş hissi ne bildiğine bile emin değilim.

Senin gibi yeni başlayanlar tabiki bilmez. Source zamanından beri bilirim CS'yi, o zamanlar küçüktük abilerimiz oynardı onlara özenirdik.

Valorant gibi her açıdan çöp sadece hile koruması daha iyi olan bir oyunu savunman ironik.

CS'de uzun zamandır hileyle karşılaşmadım. Çünkü güven faktörüm yüksek ya da Faceit girerim.

İstediğin oyunu oyna ama gidip burada vuruş hissi deyip rozet deme bana.

İfade skoru
1.149
Valorant'ın gerek çizgi filmi andıran grafikleri, gerek cansız modelleri, gerek komik ölüş tipleri bile Valorant'ın daha çağ öncesi bir oyun olduğunu ortaya koyar bence.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Geçen oyunu yükleyip deneyeyim dedim, grafikler en yüksekte bile kötü, çağ dışından kalma, mekanikler de aynı şekilde bence, vuruş hissi abartılıyor bana kalırsa, Valorant'ın bile vuruş hissiyatını daha iyi buluyorum ben.

Bunları geçtim, 18 dakika boyunca maç bulamadım oyunda, ve şunu fark ettim, oyundaki oyuncu sayısı azalmış.

Bir de üstüne oyun sistemde 25 GB alan mı ne kaplıyor sanırım, bence böyle bir oyun için biraz fazla.

Hileler vesaire zaten onları anlatmaya gerek bile duymuyorum.

Bu oyunun neresi güzel?

Not: Arkadaşlar, beğenmeme diye bir ifade var, hahaha atmanıza gerek yok.
Valorant tamamen hızlı tepkime işi mesela mmouse yavaş tepkime veriyorsa valo da adam vuramazsın adam akıllı.Ve bence CS daha iyi.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Nerede kaldırsınlar dedim oyunu? Lafımı çarpıtma...

Gözlerime güveniyorum.

Aynen kanki :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Valorant'ı en düşük ayarlarda oynuyorum yalnız, ve oyunun grafikleri iyi.
Grafikleri iyi değil. Sadece daha fantastik bir dünyada daha parlak olduğu için sana öyle geliyor hepsi bu.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube