CS:GO sizce de abartılmıyor mu?

CS:GO abartılıyor mu sizce?

• Toplam oy
    62
Silicone Android Uygulaması

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Nerede kaldırsınlar dedim oyunu? Lafımı çarpıtma...

Gözlerime güveniyorum.

Aynen kanki :D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Valorant'ı en düşük ayarlada oynuyorum yalnız, ve oyunun grafikleri iyi.
Kaldırsınlar dedin demedim zaten. Sevmiyormuşsun, ee? Ne yapsınlar diyorum ben de? Senin vuruş hissiyatın demek istediğin sessiz olması mı? Valorant'taki gibi adam vurunca kocaman bir bulut adamı mı çarpsın?

Tamam. Senin dediğin doğrudur.

Grafik oyunu değil diyorum bu oyun. Adamlar 800*600 oynuyor. Neyse, ne desem boş.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Valorant'ı en düşük ayarlarda oynuyorum yalnız, ve oyunun grafikleri iyi.
sdaas.png

sddsas.png

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
@Lyrinx, Birisi hikayeli oyun diğeri online :D
Farkındayım, ama oyunun bazı yerlerinin grafikleri iyi olmalı, mesela gölgeler, karakter modellemeleri falan, fakat bence oyundaki karakter modellemeleri de kötü.

Sevmiyorsan sevdiğin Valorant ve Witcher'ı oyna. Bu kadar basit.
Bir soru sordum, neden Witcher oynamama bu kadar takıldınız? Konumuz Witcher değil, CS:GO.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Grafikleri hiç kötü değil. Özellikle duman efektleri, su ve ceset fizikleri hala çok iyi. Source motoru iyi iş çıkarıyor.

Ek olarak oyunda vuruş hissi gayet iyi. Hala da tonla aktif oyuncusu var. Yani zevkinize uymuyorsa çöp demeyin bence, oyun güzel hala. VAC daha iyi olsa tadından yenmez. Grafikler önemli olsaydı Undertale, Osu veya Minecraft oynamıyor olurduk bu arada. Her şey grafik değil, üstüne çoğu CS oynayan kişi 4:3 oynar.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bana sorarsanız Valorant çok abartılan bir oyun, ne kadar hile daha az olsa da toxic küçük çocuklara katlanılmıyor. Rus abilerimiz ile CS oynamayı tercih ederim.
Valorant'ta server'lar var, ben varşova ve paris'te oynuyordum mesela en son, böyle yapınca toxic kitle bayağı bir azalıyor.
Minecraft'ın dünyanın en çok satan oyunu olduğu gerçeği... Online oyunlar grafik için oynanmaz.
FPS oyununda bazı grafik detayları iyi olmalı, mesela gölgeler, karakter modellemeleri gibi, oyunun grafikleri Minecraft gibi olursa adam göremezsin.

@Lyrinx, imzana bile Witcher'ı şu kadar oynadım yazıyorsan demek ki seviyorsun. Ben de madem CS:GO'yu kötülüyorsan sevdiğin oyunları oyna dedim.
Onu öylesine yazmadım, devamını okudun mu?

Vay be, imzandan bile rahatsız olanlar varmış :D

Kaldırsınlar dedin demedim zaten. Sevmiyormuşsun, ee? Ne yapsınlar diyorum ben de? Senin vuruş hissiyatın demek istediğin sessiz olması mı? Valorant'taki gibi adam vurunca kocaman bir bulut adamı mı çarpsın?
Tartışmak için açtım bu konuyu.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
FPS oyununda bazı grafik detayları iyi olmalı, mesela gölgeler, karakter modellemeleri gibi, oyunun grafikleri Minecraft gibi olursa adam göremezsin.
Dediklerinizin hepsi CS:GO'da gayet makul düzeyde. Oyunun grafikleri Minecraft gibi değil. CS:GO'da SAS karakter modelinde 16.471 poligon var, hatırlatırım.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Valorant ile CS:GO'nun hitap ettiği kesim çok farklı, birisi eğlenceye odaklanmış birisi gerçekçiliğe odaklanmış bir oyun. Size hitap etmediği için bir oyuna ''abartılıyor'' demek yanlış.
Abartılıyor dedim, evet, ama bunun öznel bir fikir olduğunu anlamak çok zor değil, hem sizin de fikirlerinizi sordum.

Dediklerinizin hepsi CS:GO'da gayet makul düzeyde. Oyunun grafikleri Minecraft gibi değil. CS:GO'da SAS karakter modelinde 16.471 poligon var, hatırlatırım.
Şaşıracaksın, bahane bulmuyorum, ama bence oyunun karakter modellemeleri de kötü.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube